2737
2734

من ۲۷سالمه امسال یعنی ۲۷ میرم 

شوهرمم ۳۱ سالشه 

اون شغلش آزاده من ارشد حقوق دارم 

و اگه خدا بخواد دارم درس میخونم ک آزمون وکالت شرکت بکنم و مدرک آرایشگریم گرفتم ولی هدفم تغییر کرد 

دوسال پیش مچ شوهرمو با تریاک گرفتم و سیگارم میکشه 

بردمش روانپزشک قرص داد بهش الان داره قرص اعصاب میخوره و ب گفته خودش و قولاش توی ماه آینده قراره اقدام بکنه برای ترک کردنش 

و موضوعی ک میخوام مطرح کنم اینه ک همش میگه بعد ترک من بچه میخوام و اینا و خانوادشم هی میگن کی میارین و فامیلا رفتن گفتن مشکل داره ک بچه نمیاره فک کنم!! 

۳ساله عروسی کردیم 

آزمون دادن من یکسال و نیم طول میکشه بعدشم کارآموزیه ک حساب کردم تا تموم بشه میشم۲۹ یا ۳۰ ساله

میخواستم خواهرانه بهم کمک کنید ک چکارکنم بهتره و اینکه چندماه بعد ترک میشه اعتماد کرد اصلا؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا اصلا اعتماد نکن مگه ترک به این راحتی هست من بچه مو بارداربودم فهمیدم شوهرم معتاده ۱۴ سال گذاشته هر روشی بگی امتحان کردم ترک نکرد روز به روز مصرفش بیشتر شد الان دارم جدا میشم 

میِشه‌بارها‌بَخشید،‌ولی‌دیگه‌اعِتماد‌نکرد...!🖤
2728

بعد طلاق جز بدبختی و آدم‌های هوس باز که دورت میگردن... خبری نیست... امکان پیشرفت خیلی کم میشه. 

تا جایی که میتونی سعی کن همین زندگیت رو بسازی. سریع پشت پا نزن به آینده خودت و بچه ات.. اگر همسرت رو دوست داری مثل کوه پشتش باش و کمکش کن تا برگرده 

2740
جدی میگی؟؟؟ همو دوست داشتین؟؟؟ رفت کلاس ان ای یا نه؟؟

مثلا عاشقم بود خیر سرش ۴ بار کمپ رفته کنگره شصت روان پزشک هر چی که فکرشو بکنی ولی بدتر شد بهتر نشد اعتیاد خیلی سخته منم همش میگفتم کمکش میکنم ترک کنه یه مدت کوتاه شاید بتونه ولی بعدش بازم شروع میکنن

میِشه‌بارها‌بَخشید،‌ولی‌دیگه‌اعِتماد‌نکرد...!🖤
2706