2733
2734

سلام دخترم پنج ماه و نیمه ست اکثر اوقات توی خونه تنهاییم ولی من نمیتونم به هیچ کاری برسم تا سرویس بهداشتی هم که بخوام برم گریه میکنه البته نه همیشه ولی اکثر اوقات همینه،اما اگه توی جمعی باشیم و اطرافش شلوغ باشه من برم گریه نمیکنه،شما تجربه شو داشتین؟به نظرتون میترسه یا مقدمه ی اضطراب جداییه؟

اگر زنده ماندم و یک روزی باهم در یک خانه چای خوردیم، برایت تعریف می‌کنم که این روزها چقدر سخت،دیر و دور گذشت...
ظمنم اینطور بود اقتضای سنشه

تا چندماهگی ادامه داره عزیزم؟

اگر زنده ماندم و یک روزی باهم در یک خانه چای خوردیم، برایت تعریف می‌کنم که این روزها چقدر سخت،دیر و دور گذشت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیدونم والا ولی میدونم تو دستشویی هم همراهم بود تو حیاطه

خب این رفتارش وقتی توی یه جمع بودین هم ادامه داشت وقتی اطرافش شلوغ بود؟

خب این رفتارش وقتی توی یه جمع بودین هم ادامه داشت وقتی اطرافش شلوغ بود؟

اکثرا نمیگفت مادر دارم یانه 😄

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست
اکثرا نمیگفت مادر دارم یانه 😄

🤣🤣🤣🤣

مرسی عزیزم❤️