2733
2734
عنوان

نوزادم چیزیش شده😭

311 بازدید | 21 پست

۱۹سالمه هیچی از بچه داری نمیدونم بچم ۳۰ روزشه این ۳۰ روزم خونه پدرم بودم ...ارنجم خورد به کف سرش یدفعه😭😭یعد دستمال لوله کرده بودم فرو کردم تو گوشش خشک شه جیغ زد پردش پاره نشده باشه خدابا ....خیلی اتفاقای دیگه میوفته جیگرم خون میشه کارم شده گریه شیر خودمم میدم ....گاهی اونقد جیغ میزنه گریه میکنه نمیدونم چیکار کنم .....چجوری برگردم خونه خودم نگهه اش دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ن بابا کاری نشده ففط ذگیداروم فشار نداده باشی

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست  دوست قشنگم میشه یه دعای کوچولو واسم بکنی قربون شکلت بشم خوشگلم🥰 دعاکن تیکرم واقعی بشه و خدا یه دخمل ناز بندازه تو بغلم و بگه بیا این فرشته قسمت تو مواظبش باش😍پیشاپیش ممنونم از دعای قشنگت مهربونم💋  

عزیزم قدم نو رسیده مبارک

هیچیش نشده نترس

بچه اسمش روشه دیگه بچس

نق نق میکنه گریه میکنه دل درد میشه 

نگران نباش پرده ی گوش اینقد دم دست نیست

ریلکس باش شیر جوش بدی بچه .عصبی میشه ریلکس باش

کاربر سال۹۷م
2740

برا خشک کردن گوش نیاز نیس جیزی فرو کنی تو گوشش ،به پهلو کن و اروم با حوله گوششو ماساژ بده ،اب جذب حوله میشه 

سرش،فعلا نرمه ،زیاد نگرلن نباش ،جیعاش از دل درده

غذاتو رعات کن 

عزیزم نه هیچیش نشده نکران نباش

واقعا اون روزهای اول بدترین روزهایی هست که یه مادر میگذرونه

کاملا درکت میکنم و حق داری که انقدررر سختت بشع

بعضی بچها کلا خیلی گریه میکنن

بری خونتون خودت یکم از لحاظ روحی بهتر میشی

یکم سخته نگهداذیش اما خیلی زود دستت میاد و سریع میتونی خودتو جمع و جور کنی

وا اینکارا چیه ،بچه داری که سخت نیست

👑باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد🤞درلحظه زندگی کن،اما به هیچ لحظه ای دل نبند...🤞من تنهاییم قشنگ تر از این آدماست🤞آرامش یعنی قضاوت دیگران برات مهم نباشه🤞

هیچیش نشده عزیزم.خیالت راحت.ولی بیشتر مواظبش باش .اگ خیلی گریه میکنه ببین شیرت کم نیس میتونه سیرت کنه یا دل درد و نفخ نداره.

هنگامی ک مطمئن میشوندعمیق دوستشان داریم میروند...تورانشد،میروم خویش رافراموش کنم...                      https://abzarek.ir/service-p/msg/1817491

عزیزم چرا تو دوران بارداری در مورد بچه داری تحقیق و مطالعه نکردی؟منم ۱۸ ساله بودم پسرم به دنیا اومد ولی اونقدر مطالعه کرده بودم و مطلب مفید خونده بودم که از مادرمو همه دور و اطرافم بهتر میدونستم

هنوزم دیر نیست از تجربیات دیگران استفاده کن سعی کن اینجوری یاد بگیری نه با تجربه خودت که هم خودت اذیت بشی هم نی نی

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2706