2733
2734
عنوان

کاش شوهرم دوسم داشت 😔

892 بازدید | 43 پست

دوساله خونه بابامم کارمون ب دادگاه کشید و بعد ۱ سال باهم ارتباط گرفتیم و رفتیم بیرون 

ولی اینگار هیچی مثله قبلش نیس 

مثلا بوسم میکنه و بغل 

ولی نازمو نمی‌کشه یا زبونی محبت نمیکنه 

خیلی اذیت میشم 

اینگار توی خفقان دارم ادامه میدم 

برگشت هم با این بابایی ک این داره محاله 

واقعا نمیدونم الان چه کنم 😭😭

وقتی دوسال رفتی خونه بابات دیگ برگشت معنا نداره فیلم سینمایی ک نیس چمدون جمع کنی بری برگردی رفتی دیگ باس تا تهش بری

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهری که افسار زندگیش دست خونوادش باشه رو باید انداخت سطل آشغال 

ببخشیدا رک گفتم ولی خودمم متاهلم و دخالت خونواده ی شوهرو با چشمام دیدم 

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.

انگارخودتم خیلی دوستش داری،مگه زندگیش ربطی به باباش داره

👑باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد🤞درلحظه زندگی کن،اما به هیچ لحظه ای دل نبند...🤞من تنهاییم قشنگ تر از این آدماست🤞آرامش یعنی قضاوت دیگران برات مهم نباشه🤞
2740

چه دنیایی ....

فک میکنم موقع رفتنه ادم جدیدی در راهه 

بعضی وقتا هرچقدرررر تلاش میکنیم نمیشه انگار نمیخواد بشه یه چیز داره ادمو دور میکنه چون یکنفر دیگه پشت دره باید رها باشی از جلوی راه خدا بری کنار تا کارشو پیش ببره 

فقط محبت نه خیلی زیاد 

یه بابای اون و خودتم فکر نکن 

ختم قران بردار با چله زیارت عاشورا 

بعدا فردا زنگ بزن بهش دعوتش کن پارکی. شهر بازی جایی باهم قدم بزنین با لبخند باهاش حرف بزن 

خاطراتتونو تعریف کن اونایی که خنده دارن 

و اینکه همسرت ماشین داره؟ 

خدا ان شاءالله بحق دست هایه بریده حضرت ابوالفظل کمکت کنه عزیزم

سوره طلاق و مزمل و ضحی روبخونید وذکر یاودود از نت دستورش رو بخون

خدااااااااااا یاحضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭بچه ها خیلی تهمت ها بهم زدن که روحمم خبر نداشت شنیدم ولی واگذارشون کردم به خدا ان شاءالله که این ی تهمتم امام ها ضامنم میشن پیش خدا ومشکلم حل میشه😭😭😭الآنم خونه پدرم هستم 
منی ک نابود میشم چی  واقعا چرا باید تو سن کم مطلقه شم 😭

منم شرایطم خوب نیست 

بیشتر از یه ماهه با شوهرم قهرم مشکل منم وابستگی شوهرم به خونوادش و دهن بین بودنشه 

حق طلاق دارم و موندم بین زندگی کردن یا واسه همیشه رفتن 

تازه دو هفته س رفتم تو ۲۵ سال 

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
2706