2733
2739

خب دوتا خواهرای بزرگمم بودن اونجا داداشم چاقو تو دستش یهو اومد تو خونه دنبال اسلحه هم می‌گشت

واقعا دست خودم نبود داداشمو گرفته بودم میگفتم دعوا نکن و همینجوری جیغ میزدم الان آبجیام بمن میخندن میگن چرا اینقد جیغ میزدی الکی اصلا دست خودم نبود واقعا ترسیده بودم😭

اسلحه؟داداشت چیکارس؟

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ايني ك شما تعريف كردي من بودم خود زنيم ميكردم از ترس😑حق داشتي واقعا

دومين كاربريمه، قبليه انقد تاپيك چرت و پرت داشتم ك ترجيح دادم با ي كاربريه جديد بيام و اينجاااا هر اتفاقيو با جزئيات تعريف نكنم تا ترس شناسايي شدن نداشته باشم🤪🤦🏻‍♀️
2731

بنظرم خواهرات نرمال نیستن شمانرماله رفتارت 

زمان زیادی گذشت....فهمیدم همیشه اونیکه میخوای نمیشه....!فهمیدم هرکسی که باهاته الزاما"دوستت"نیست....!فهمیدم کسیکه تونگاه اول ازش بدت میادیه روزی میشه صمیمی ترین دوستت وبالعکس.....!فهمیدم که بی تفاوتی بزرگترین انتقامه....!تنفریه نوع عشقه....!دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیته....!غروربزرگترین دشمنه....!و"خدا"بهترین دوسته 🌷🌹🌸
2740
هیچی بابا کم سن هست عقل نداره رفیقاش اهل دعوان اینم اینجوری کردن

بگو فکر نکن تو دعوا حلوا خیرات می کنند 

پنج سال پیش شهر ما چند تا دسته اراذل اوباش یکی رو چاقو زدن انداختن گردن یه پسره کم سن گروه شون

تا هم مین چند ماه پیش زندان بود بعد اعدام ش کردن

من بودم میریدم‌زیرم

وای    

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
2706