2737
2734
عنوان

حرف نامزدم قبل از عقد

1185 بازدید | 66 پست

بچه ها خیلی ناراحتم من قیافه و قد و هیکلم خوبه تقریباخیلیا ازم تعریف میکنن یه خورده پایین تنم پر تر از بالا تنمه اما در کل خوبم نامتناسب نیستم.امشب نامزدم خیلی ناراحت بود بهش گفتم چته ما هفته دیگه عقدمونه باید خوشحال باشیم بهم گفت من ذوقی ندارم کلا برا هیچی ذوق ندارم چون تو دختر خوبی هستی باهات ازدواج میکنم اما هیجان و ذوقی ندارم خیلی از اینده میترسم من گفتم من کاری کردم چیزی گفتم که اینطوری شدی؟گفت بیشترش مربوط به خودمه اما خب توهم یه مشکلاتی داری مثلا این که پا فیلی هستی 😮بچه ها تاحالا بهم بی احترامی نکرده بود تاحالا مث گل باهام رفتار میکرد اصلا توقع این حرف نداشتم.خودش سریع پشیمون شد کلی عذرررخواهی کرد منم هیچی نگفتم اما واقعا حالم بد شد.الانم هنوز اصرار داره ازدواج کنیم واقعا دلم شکسته چی کار کنم اما هنوزم خیلی ذوق نشون نمیده اما خب برام چیزی کم نمیذاره چی کار کنم شبیه افسرده هاس

کسی شاید براتون یه کاری کرده؟؟؟

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
دعا و اینا؟فکر نکنم

ارههه

من تجربه دارم یهو طرف اینجوری قاطی میکنه عادی نیست

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

قبل عقد راحت حرفشو زد بعدش چی میخواد بگه! بهش بگو خوب فکر کن هنوز وقت هست 

آدمها گاهی شوخی شوخی جدی حرف میزنن

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید
2706