2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ابرو و خط چشم انجام دادم راضیم 

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
2731

من جفتش رو انجام دادم... ابروهامو فیبروز کردم... روزای اول خیلی پررنگ و پهن هس..کمی هم ورم داره... اگه شاغل هستی باید بدونی روزای اول با ابروهای مثل موکت میری بیرون🤭باید صبر کنی تا زخمش خوب بشه.. ورمش میخابه و چندروز بعد نتیجه رو میبینی

شیدینگ لب هم میگن خیلی درد داره ولی برای من یه پد ضد درد گذاشت که هیچ دردی نفهمیدم

خدا،،، تورو خدا🙂
2740
برای ریمو اگه دیگه نخواستیم چیکار باید کرد شما چند وقته انجام دادی خط های ابروتون هنوز نازکه

حدود ۶،۷ ماهه انجام دادم

ابروهام زیاد بود کمی ریخته بود و از حالت قرینه درومده بود. خیلی راضیم کاملا طبیعی شده. کسی که برات انجام میده واقعا باید تخصص داشته باشه که خراب نکنه

با لیزر قابل پاک کردن هست ولی سخته و آخر سر هم جاش میمونخ