2733
2734
عنوان

چقد ما زن ها گناه داریم💔❤️‍🩹

526 بازدید | 12 پست

ازاینور کارای خونه واشپزی..ازاینور بچه مدرسه ای که باید ب درس وتکالیفش برسی..بچه یکسال ونیمه شیطون وکنجکاو...ک تازه اوج کنجکاوی وجنب وجوششه..ازاونور که هیچ جوره برام قابل هضم نیست وهیج جوره توکتم نمیره..حرفا وتوقعات سر خرمن شوهرمه..امشب حسابی بهش توپیدم..همش سرش تواون گوشی وامونده اشه من دارم ب پسرم املامیگم پسرکوچیکه اومد دکمه ماشین لباسشویی ک درحال خشک کردن بود رو زد..محافظ دارع منتهی انقدسیمیش بزرگه میتونه بکشع بیرون دکمشوبزنه..محافظ قدیمیاس ک دکمه داره..بعدبجای اینک بچع رو بگیره طلب کاره ک چرا محافظ رو قایم نمیکنی یا نمیبری ته کابینت ک نبینه🤬🤬حسابی کفری شدم وخودموخالی کردم..اونم هیچی نگفت

روزی میرسدمردان کوچک من،بزرگ مردی میشوندکه برای نگریستن به چهره ماه مردانهِ شان بایدسربالاکنم😍🥲🧿       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب کردی بلکم تلنگر بشه براش 

مردا فک میکنن زندگی و بچه ها از غیب سروسامون میگیرن ،فک میکنن زنا ماشینن هی ب همه چی برسن و سخته نشن

ژیانی من ئیستە وەکوو خۆری دەمی زەردەپەڕە...بعداز ما شاید باران ببارد،مایی که جز آرامش هیچ چیز دیگری از این سرزمین طلب نکردیم...
2728
کاش منم شوهر داشتم دلم شوهر خوب می‌خواد که دوسش داشته باشم اونم منو بخواد 

پول کجا بود ما تو چرخوندن چرخ زندگی خودمون هم موندیم😅😂😂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
کاش منم شوهر داشتم دلم شوهر خوب می‌خواد که دوسش داشته باشم اونم منو بخواد 

درست دعا کن..فقط خواستن کافی نیست،از خدا بخواه یه مرد عاقل و مهرپرور بهت عطا کنه..

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...
درست دعا کن..فقط خواستن کافی نیست،از خدا بخواه یه مرد عاقل و مهرپرور بهت عطا کنه..

خدایا یه شوهر خوب عاقل مهرپرور که من دوسش داشته باشم اونم منو بخواد بهم بده و به بچه های مجرد سایت 

2740

بابای من بیشتر گناه داره هم کار می‌کنه هم خواهرم و نگه میدارم مامانم می‌ره سر کار دوروز نیست پدرم آنقدر مار می‌کنه کد بانویی شده

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
خدایا یه شوهر خوب عاقل مهرپرور که من دوسش داشته باشم اونم منو بخواد بهم بده و به بچه های مجرد سایت&n ...

انشاءالله..مرد خوب نعمته 

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...

تا حد زیادی ش تقصیر خود خانوماست که تو این نقش قربانی باقی میمونن

همه چیز تو زندگی مشترک باید تقسیم بشه نمیشه که بار زندگی به دوش یه نفر باشه

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨

مرداد همه شبیه هم هستن همه سرشون تو گوشیه مگه مرد خوب پیدا میشه ایشالله نیلسون منقرض بشه والله از مردا هیچ خیری ب زنا نمی‌رسه جز بدبختی 

سکوت سرشار از ناگفته هاست