2733
2739
عنوان

اگه میتونستین اسم کاربریتونو عوض کنین چیا میذاشتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2138 بازدید | 437 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوسش دارم🥲

قشنگه♥️😅

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
2728
ب زنش حرف بزن بگو یه کاری بکنه یجوری مراسم و بهم بریزه نمیدونم غش کنه یه چی ول بدین تو سالن یه کاری ...

شماره زنشو ندارم🥲💔

مراسمی نیس فقط مامانمو بابام با زن عمومو عموم میان محضر و تموم بعدشم میرم خونه اون😭🥲💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
خسته عشق🙂

همین قشنگه 🌹♥️

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
2740
دلم خیلی گرفته از این همه بدبختیم🥲😭💔 کاش امشب بمیرم به دوشنبه نرسم😭💔

کاش اونایی که میخان عذابت بدن بمیرن تو جرا قشنگم

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1831784
هرچی غیر امید .این چه اسم مزخرفی بود که خواهرم انتخاب کرده 

آدم فک میکنه مردی😃😃😃😅

منم خیلی دوسش دارم اسم کاربریتو

😍🫂😘

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2706