2737
2739
عنوان

اگه میتونستین اسم کاربریتونو عوض کنین چیا میذاشتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2135 بازدید | 437 پست
به چشمون‌ سیاهت)

به گیسوهای پریشونت😃😘

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط باید سر عقد جونشو ورداره در ره

بیچاره 

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
2728
بگو باشه راضیم تو اتاق حبس بکشم گوشیم نداشته باشم تا برم خونه اون مرتیکه  الکی میگه بابا ...

نمیدونم فردا بازم باهاش حرف میزنم🥲💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
کاش میتونستم🥲💔 نمیتونم میفهمن💔 در اتاق بازه خواهرم همش میاد تو اتاقم مامانم کلا حواسش به منه🥲 ...

بخدا بعد یه مدت حبس و کتک اونام خسته میشن ول میکنن بهتر نیست؟اصلا نمیتونم تصور کنم شرایط تو بخدا نذر میکنم برات بهم بخوره فقط

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1831784
چپیده تو خصوصی نمیاد بگه احوالتون     عجب عقابی بود ها اومد اینو برداشت برد

شایدم عقاب و پرونده

2740
[QUOTE=336012699]کاش میتونستم🥲💔 نمیتونم میفهمن💔 در اتاق بازه خواهرم همش میاد تو اتاقم مامانم کلا ...

🥲😭💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
موافقم     تاجی ام باعث سوء تفاهم میشه    

👍♥️🌹

بخدا بعد یه مدت حبس و کتک اونام خسته میشن ول میکنن بهتر نیست؟اصلا نمیتونم تصور کنم شرایط تو بخدا نذر ...

بهتره ولی دروغ میگن مجبورم میکنن که بله رو بگم🥲💔

اگه زن نداشت یه جوری تحمل میکردم ولی الان هم زنش بدبخت میشه هم‌من🥲💔

دورت بگردم🥲

2706