2737
2734
عنوان

دارم دق میکنم از دست مادر شوهرم + اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 5717 بازدید | 123 پست
اره  من مادرشوهرم هرچی به دهنش میومد به من میگفت من صدام درنمیومد ، نه که نارحت نشم ناراحتم می ...

اون روز زنگ زد من تنهام و با شوهرم رفت پیش مادرش و بعد برگشتن حرف حمله اسراییل بود اونم تو ماشین بود گفتم وای میترسم با لبخند گفت ترس نداره برو بخواب در حالی که خودش به همین بهانه شوهرم می‌کشه اونجا 

جالبه الان دو تا جاری گرفتم

هر دوتا جاریم هم رفتار منو دارن تکرار میکنن و اصلا ادم حسابش نمیکنن و هرکاری میخوان میکنن و دوتا مادرجون میگن و تمام!

من هیچ ارتباطی با جاری هام نداشتم و شاید در کل تو این یک سال ۵-۶ بار ندیدمشون، احساس میکنم برادرشوهرام راز موفقیت منو به خانماشون انتقال دادن😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره  من مادرشوهرم هرچی به دهنش میومد به من میگفت من صدام درنمیومد ، نه که نارحت نشم ناراحتم می ...

منم جواب نمی دادم تا سه سال کوتاه نمی اومد مادر شوهر تو حیا داره مال من نداره به شوهرم می‌گفت قبلی ها پارس میکردم این با پنبه سر میبره

جالبه الان دو تا جاری گرفتم هر دوتا جاریم هم رفتار منو دارن تکرار میکنن و اصلا ادم حسابش نمیکنن و ه ...

جاری با هوشی داری 

منم دقیقا جواب نمی دادم ولی این خانم روزی ۲۰ بار تکرار میکرد 

2728
منم جواب نمی دادم تا سه سال کوتاه نمی اومد مادر شوهر تو حیا داره مال من نداره به شوهرم می‌گفت قبلی ه ...

شما اگرمادرشوهر منو و رفتاراشو میدیدید اینو نمیگفتی

ولی خوب درسته این روش روی همه جواب نمیده، چون بعضی ادما جواب نمیدی پروتر میشن!

بنظرم اصلا نترس

ولی کم و بیش شبایی که میدونی سراغ شوهرتو نمیگیره تو شوهرتو تنها بزار! 

اگر صدای شوهرت دراومد بگو‌ اتفاق خاصی نیفتاده، بگو وقتی زن جوون تو این‌دوره زمونه تنها گذاشتن غلط نیست شوهرم تنها گذاشتن غلط نیست! 

2740

عزیزم من الان ۴ ساله شوهرم هفته ای ۲شب، شبکاره و تنهام

اتفاق خاصی نیفتاده و نمی افته! شماهم فقط درو قفل کن و بشین فیلم ببین و خوش باش😉 بنظرم حتی یه وقتایی خودتو مشتاقم نشون بده واسه تنهاشدن تا شوهرتم یه ذره بهش بربخوره😉

مادرشوهرتم اگر میترسه بزار پای ترسش از عزراییل و اگر دیدی زیادی مزاحمت برات ایجاد کرد ترسشو به روش بیار🤪

عزیزم من الان ۴ ساله شوهرم هفته ای ۲شب، شبکاره و تنهام اتفاق خاصی نیفتاده و نمی افته! شماهم فقط درو ...

منم شده شوهرم می‌ره خرید یا ماموریت  ده روز خونه نیست تنها می‌خوابم زورم گرفت از خود خواهی مادر شوهرم 

2706