2737
2739
عنوان

جیغغغغ برای پسرم زن گرفتم🥰🥰🥰🥰++عکس عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 19885 بازدید | 234 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرمری پسرت چی میگه؟  مال من میگه جوجو سلام سلام خوشگل من  بوس بده صدای بوس در میاره  ...

وایی خدا😍

ما۷تاداریم.

بعدیکیشون کوکواسمش انقدحرف میزنه بدوبدوبوس بده.خوشگل بیااینارومیگه.

عاشقشمممممم😍😁

چرا زن گرفتی براش وای دو روز دیگه جفت میشن جونشون واسه هم میدن بعدم زادوولد را میندازن باید لونه بخر ...

خوبه کهههه .

من یکی داشتم حیوووونی هرچی تخم میزاشت بدون نطفه بود .جفتگیری ام میکردن .

بعدم ک شوهرش فرار کرد همیشه در باز بود نمیرفت ولی..... ی جفت دیگه گرفتیم ولی بازم تخماش نطفه نداشت .خیلی دوس داشتم جوجه بشن دست خودم باشن ازبچگی 

2738
خوبه کهههه . من یکی داشتم حیوووونی هرچی تخم میزاشت بدون نطفه بود .جفتگیری ام میکردن . بعدم ک شوهرش ...

چرا نطفه ندارن 😐

خداوند در قرآن کریم خطاب به کسانی که میگویند : "ما اسلام را قبول داریم اما به بسیاری از دستورات خداوند عمل نمی کنیم ....به صورت دلبخواهی و اختیاری تنها به برخی از واجبات عمل می کنیم و از عمل به سایر احکام خداوند سر باز میزنیم"                                        [آیا به نیمی از کتاب ایمان می آورید و نیمی را انکار میکنید؟!]
خوبه کهههه . من یکی داشتم حیوووونی هرچی تخم میزاشت بدون نطفه بود .جفتگیری ام میکردن . بعدم ک شوهرش ...

خیلی دردسره بابا اینا سری اول پوچ بود سری دوم این چهارتا شد همه روپیش فروش کردیم 

چرا نطفه ندارن 😐

نمیدونم  برای من اونجور بوددیگه بهم میریختم اون جفت قبلیشم ک فرار کرد اینم رد کردم رفت 

تخماش خالی بود بعد میرفت کلی ام میشست روشون غذانمیخورد بیحال میشد پاهاش خشک میشد ولی جوجه نمیشدن ک خالی بودن بزور برمیداشتم که حدااقل خودش از لونه بیرون بیاد 

2706