2733
2739
عنوان

جیغغغغ برای پسرم زن گرفتم🥰🥰🥰🥰++عکس عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 19795 بازدید | 234 پست
واااا بچم گوله نمکهههه نگااااا

نچچچ عروس چقدددقشنگه ایشالاا مبارکش باد داماد بی آب رنگههه 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
اسمشو صدا میزنه  میگه سلام صدای قناری تقلید میکنه رقصیدنش موقع اواز خیلی بانمکه😍

خیلی با نمکن مخصوصا وقتی شیرین زبونی میکنن 🥰🥰🥰

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختره عفریتهههه😒😒😒😒😒

اخیی عروس هلندیه

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞
2728
نگو که هنوز یادت بود خودم فراموش کرده بودم😅

نه یادم بود 😂😂

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
بهار جان سلام خوبی؟هستی تو سایت؟ چه خبرا؟رفتی تثبیت؟اسمره میگفت یه دوره رفتی تاپیک خزان؟من از دیروز ...

خوبم عزیزم.

تو خوبی؟گل پسرت خوبه؟

خیلی وقته نیستی..

آره من تابستان سال گذشته با گروه بودم .

هنوز تثبیتم😁

من برای رژیمم که شده همیشه اینجام😄😄

آره گروه سمیرا خوبه بشرطی دوم بیاری..

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  
با هیچکدوم جفت نمیشد هرچی خریدم فروختم جفت نشد  آره خیلی بده یکی حالا خریدم بعد چند ماه یکم با ...

خوب کردی خریدی 

عجب پرنده فروش خنگی بوده

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2738
نچچچ عروس چقدددقشنگه ایشالاا مبارکش باد داماد بی آب رنگههه 

داماد سفید طوسیه😂😂😂

رنگ به این شیکی😁

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
خیلی با نمکن مخصوصا وقتی شیرین زبونی میکنن 🥰🥰🥰

من خونم پر از جک جونور بود بعد بچه ها ردشون کردم رفت

عاشق حیوونم

از اول جفت خریدیم  ولی فکر کنم اجاقشون کوره 😥😬

😅😅😅😅فکره یه عروس دیگه باش پس

نه یادم بود 😂😂

حافظه فقط خودت😑😑😑

برا من عینه حافظه ماهیه

2706