2733
2734
عنوان

جیغغغغ برای پسرم زن گرفتم🥰🥰🥰🥰++عکس عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 19771 بازدید | 234 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شاخه شمشادم😍😍😍😍😍 کدوم بهترن؟؟

مرمری پسرت چی میگه؟ 

مال من میگه جوجو سلام سلام خوشگل من  بوس بده صدای بوس در میاره  بدو بدو 🥰🥰🥰

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
2740

خدایی قیافه اش شبیه دوماد هاست😂😂و اونم مثل تازه عروس ها که میرن زرد عقدی میکنن و محل نمیدن ب کسی انگار که فقط خودشون شوهر دارن 

#انسانیت
چه مادرشوهر زبون درازی🤣🤣🤣🤣

😂😂😂😂

پسر بزرگ کردم عینهو دسته گگل دختره بوقققق ناز میکنه😑

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

اسم این نوع عروس هلندی چیه

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.

خدایا دیگه کم کم داشتم یا کریم ها فراموش میکردم که طوطی اومد رو کار 😂😂😂🤣

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2706