2737
2739
عنوان

سد دفاعی پوستم بخاطر شوینده نتروژینا نابود شد🥲💆🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1034 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم حس میکنم یکم برام سنگینه  ولی بودجه کلینیکو ندارم

عزیزم کلینیک این ابرسان مرطوب کننده ۱۰۰ ساعتش حالت کاسه ای هست.حتی سایزای خیلی کوچیکم داره که قیمتش کمتره.اصرارم بخاطر اینه که یکی از کارای مهمش تقویت سددفاعی پوست هست.

حالا بازم از نی نی سایتیا بپرس ببین چه مرطوب کننده ای خیلی راضی بودن و باهاش جوش نزدن.

من تعریف مرطوب کننده آردن و اورین هم شنیدم.مخصوص پوست چرب بگیر.

ضدافتابم که روتین اصلیت باشه.بعد استفاده مداوم از ضدافتاب لکات به مرور محو میشه

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
عزیزم کلینیک این ابرسان مرطوب کننده ۱۰۰ ساعتش حالت کاسه ای هست.حتی سایزای خیلی کوچیکم داره که قیمتش ...

من نزدیک ۶رساله درگیر جوشم و تمام محصولات رو استفاده کردم بهترین مارک های خارجی ولی اورین بهترین بوذ با اینکه ایرانیه  عالیه تمام محصولاتش و من الان جوشام خیلی کنترل شده

2731
عزیزم کلینیک این ابرسان مرطوب کننده ۱۰۰ ساعتش حالت کاسه ای هست.حتی سایزای خیلی کوچیکم داره که قیمتش ...

خداکنه دعا کن خوب سم دو سمت صورتم پر از لکهه پرر تازه این به قسمت کوچیکشو نشون دادم خیلی اعتماد بنفسمو گرفته🖤

چه محصولاتی استفاده کردین  لکاتون رفت؟ من پر لک شدم ک ترمیم نمیشن

صورت من خیلی خوب بود قبلا.به دلایلی سددفاعی پوستم مثل شما آسیب دید و مثل شما شد پر جوش و لک.اوایل شوکه شده بودم و اصلا نمیدونستم چه اتفاقی داره برلی پوستم میفته.انقدر تحقیق کردم که فهمیدم بخاطر آسیب سددفاعی هست.دیگه سریع ضدلک و ... رو از روتینم حذف کردم(ضدلک جز اکتیوا حساب میشه که برای وضعیت پوست من میتونست اثر عکس بذاره).یه نفر بهم گفت ضدجوش بزن ولی اونم تحقیق کردم دیدم اکتیو هست و اثر عکس میذاره

دیگه درنهایت فهمیدم تا میتونم باید سددفاعی پوستم تقویت کنم و فقط باید چیزای ساده برای پوستم استفاده کنم.

شوینده که وقتایی که مثلا دو سه روز مداوم داخل خونه هستم از این ۳ روز فقط یه روزش پوستم میشورم.

آرایش به کل گذاشتم کنار و با وضعیت پوستی داغونم ترجیح دادم برم بیرون تا کرم بزنم و پوستم خراب تر شه.

ابرسان مرطوب کننده زیاد میزنم(اوایل که میزدم پوستم به ابرسان مرطوب کننده هم واکنش میداد!!!!ولی دیگه انقدر زدم که پوستم مجبور شد عادت کنه)

ترمیم کننده چندروز استفاده کردم دیدم دوبارع دارم جوش میزنم.بعدا از یه دکتر داروساز شنیدم که ترمیم کننده خودش میتونه باعث جوش شه.ترمیم کننده هم گذاشتم کنار.

ضداقتاب بی رنگم که مهمترین رکن روتین پوستیمه.حتی وقتایی که به کل صورتم نمیخوام بزنم، روی لکام ضدافتاب میزنم.

جدیدا وقتایی هم که جوش میزنم و تخلیه میکنم به روش درست، سریع روی زخمش عسل میزنم که خوب شه(عسل یه کم گرمه و ببین به پوستت میسازه یا نه)

فیشیالم فعلا نمیرم چون پوست رو حساس میکنه

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
من نزدیک ۶رساله درگیر جوشم و تمام محصولات رو استفاده کردم بهترین مارک های خارجی ولی اورین بهترین بوذ ...

بله تعریفش خیلی شنیدم

ممنونم که گفتید

پس خودمم میگیرم حتما😍❤️

2740
خداکنه دعا کن خوب سم دو سمت صورتم پر از لکهه پرر تازه این به قسمت کوچیکشو نشون دادم خیلی اعتماد بنفس ...

عزیزم فقط کارایی که گفتم انجام بده و صبر داشته باش.

منم چندماهه درگیرم تازه فهمیدم چیکار کنم

شپا دیگه مثل من ازمون و خطا نکن❤️

الان بهترین؟ من جوشامو با ضد جوش از بین بردم 

بهتر شده

بنظرم بهترین تاثیر رو از ضدافتاب گرفتم

2706