2737
2734
عنوان

سد دفاعی پوستم بخاطر شوینده نتروژینا نابود شد🥲💆🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1034 بازدید | 74 پست
منم چربم پوستمو دهیدراته کرد جوشای گنده زدم و اک شد جوشا

از منم شدید دهیدراته شده و کدر💔

میخام شوینده سیمپل و آبرسان لایتش بگیرم 

برای تحویل ماشینمون یه صلوات مهمونم کن یا تو دلت بگو خدا دلش شاد کنه و طرف ماشین بیاره بهمون بده🥺
شما اینطوری شدین؟

اره عزیزم من ی مدت هرچی داشتم و قطع کردم آبرسان میزدم بعدش ترمیم کننده بعدش ضدآفتاب شبام فقط ترمیم کننده میزدم بعد ی مدت خوب شدم الانم دیگه شوینده فقط بعد اینکه آرایش کردم و پاک کردم استفاده میکنم اصلا روزانه استفاده نمیکنم

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از منم شدید دهیدراته شده و کدر💔 میخام شوینده سیمپل و آبرسان لایتش بگیرم 

استفاده نکن بخاطر همون شویندس 

من هم لایت سیمپلو دارم هم شویندشو اما لایتش حس میکنم چون پوستم دهیدراتس یکم سنگینه برای پوستم و باهاش جوش میزنم شایدم توههمه نمیدونم

2731
استفاده نکن بخاطر همون شویندس  من هم لایت سیمپلو دارم هم شویندشو اما لایتش حس میکنم چون پوستم ...

من رفتم‌فیشیال گفت پوستت شدید دهیدراته شدع و سیمپل لایت بزن 

ریچ خیلی بده و بافت داغونه 

لایت خوبه 

باید بخرم پس سبز رنگه رو 

برای تحویل ماشینمون یه صلوات مهمونم کن یا تو دلت بگو خدا دلش شاد کنه و طرف ماشین بیاره بهمون بده🥺
استفاده نکن بخاطر همون شویندس  من هم لایت سیمپلو دارم هم شویندشو اما لایتش حس میکنم چون پوستم ...

الان بهتر شده پوستت

از من شدید کدر شده🥲

لکم داشتین؟ خوب شدن؟ 

جای جوش هام لک های مشکی و قهوه ای میشد ی مدت شبا ویتامین سی استفاده کردم اوکی شد

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
2740
برای منم لایته ولی بازم چون بافتش کرمیه سنگینه  فیشال تاثیری داشت ؟

من یه جلسه رفتم 

ولی حتما برو پیش آدم اوکیم برو من خیلی راضی بودم گفت ماه آینده لایت بزن پوست عالی میشه 

برو پکیج ابرسان برو عالی میشه قشنگ ابرسانی

وایی دقیقا منم پر لک قهوه ای تیرم چه ویتامین سی خوبه بزنم؟

من مدیلن استفاده میکنم راضیم

کلا محصولات نوتریژنا بعد استفاده مداوم باعث آسیب سددفاعی پوست میشه

اسی جان برای تقویت سددفاعی پوستت درمان خاصی نیاز نیست.

فقط تا میتونی مرطوب کننده و ضدافتاب بزن.

تمام اکتیوا رو بذار کنار و فعلا استفاده نکن.حتی ضدجوشم نزن که اثر عکس میده.

روتینت فقط و فقط:

شوینده

ضدافتاب

ابرسان مرطوب کننده باشه

حواست باشه استفاده از مرطوب کننده برای شرایط پوستیت خیلی مهمتر از استفاده از آبرسانه

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2706