2733
2734

چند ماهه پوستم داغونه همش اکنه میزنم و و چون سد دفاعی پوستم اسیب دیده نمیتونه ترمیم کنه و لک میشن چکار کنم برای سد دفاعی پوستم 

دکترم زیاد رفتم نتیجه نداد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ویتالیر بزن نوتروژینا چیه اخه خدایااا

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸

منم نارنجی دارم تهشه روزی یه بار میزنم گاهی هم نمیزنمممم

نوشته یه دوره تموم شد برین رفرشینگ سیمپل

برای تحویل ماشینمون یه صلوات مهمونم کن یا تو دلت بگو خدا دلش شاد کنه و طرف ماشین بیاره بهمون بده🥺

ترمیم کننده سیکالیفت اون استفاده کن دیگه ام شوینده و اکتیو های دیگه نزن فقط ترمیم کننده و ضدآفتاب و آبرسان

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
2740

نوتروژینا ژل شستشوش خیلی قویه ی من هفته ای یکبار استفاده میکنمم پوستم خشک میشه بااینکه پوستمم چربه و نازک نیست

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2706