2733
2739
بله کامل یادمه خوشبخت بشی عزیزم انشالله دیگه هیچوقت طعم تلخ غم. رو حس نکنی خدا حتما یه جایی جبران می ...

قربونت برم

دلم میخواد خنده هات روز به روز ببشتر بشن💜

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ینی ندیدی همه تاپیکات آنلاینم؟ ینی میخوای انکار کنم چقد دلم میخواست تغیر جنسیت میدادم داماد سرخونه ...

😂😂😂عزیز دلــــــــــ♡ــــــــم

جون بابا تو فقط داماد سر خونه شو و عیدی نده و غر بزن😂

عزیز دلممممم چقدر ذوق کردم که انقدر حرفام یادت مونده❤🥲

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 
2740

دقیقا منم با آدم سمی بودم که خیانت کرد هرجور بود رهاش کردم اما الان خدا یه آدمی و سد راهم گذاشته که فکر میکنم یکی از فرشته های خداست، دعا کن کارمون درستشه ماهم ازدواج کنیم 

خدایا شکرت♥️
😂😂😂عزیز دلــــــــــ♡ــــــــم جون بابا تو فقط داماد سر خونه شو و عیدی نده و غر بزن😂 عزیز دلمم ...

چونکه خیلی خودت و تاپیکاتو دوس دارم و هر روز سر میزنم بهت💜اتفاقا امروز جا خوردم تاپیکات نبودن هیچکدوم.

من حتی ماجرای محدثه و کتابخونم یادمه😔😂

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜
دقیقا منم با آدم سمی بودم که خیانت کرد هرجور بود رهاش کردم اما الان خدا یه آدمی و سد راهم گذاشته که ...

دقیقا منم معتقدم نامزد الانم جز فرشته نیست

انشالله عزیزدلم بیای خبر ازدواجتو همین ماه پیش رو بهم بدی😘💜

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜
2706