2737
2739
عنوان

چیزی که باعث شده زندگیو نفهمین زندگی نکنین چیه:)

| مشاهده متن کامل بحث + 2368 بازدید | 115 پست

رفیق بازی شوهرم 

اون طبق روال همیشه میره پیک نیک با دوستاش!! 

منم تو خونه خودخوری میکنم حرص میخورم! تمام فکرم شده جدایی اما توانش ندارم 

احساس حقارت داره خفم میکنه

پرنده ای که دوستش داری رهایش کن برمیگردد.  اگر برنگشت بدان عاشقت نبوده است.                              توکلم به خداست یقینا کمکم میکنه.                       تاپیکهایی که گذاشتم چند موردش برای خواهرم هست که از زبان خودم نوشتم تا از شما راهنمایی بخوام.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مادر شوهر و خواهر شوهرم کلا آدمای لجباز و بی منطقی هستند ، کلا دوست دارند هر جور شده منو اذیت کنند ن ...

مادرشوهرم به دختراش و بچه هاشون خدمات ۲۴ ساعته میده ، شوهر من و میبینه میگه من مریضم الانه که بمیرم ، اینم عین گاووو ،باور میکنه 

و خدایی که در این نزدیکیست...
تهش راحتیه این مهمه

انسان ها تا آخرین لحظه باید زندگی کنن. پس تو آدم ضعیفی هستی که به خودکشی فکر میکنم بیست ساله ام اس دارم یک چشممو از دست دادم ولی جرات نمیکنم ناشکری کنم به چیزایی که دارم شکر میکنم

2738
وای مثل من وای مثل من تو هر اتفاق مثبت و خوبی که تو زندگی من بیوفته حضور دارن و خودشونو سهیم میکنن، ...

شوهر من سنگ کلیه گرفت منم بچه کوچیک داشتم نتونستم باهاش برم بیمارستان زنگ زدم به خواهرش گفتم گفت من کار دارم یه نفر به دادش نرسید اونوقت مادرش رفت بیمارستان اتاق خصوصی براش گرفتن که شوهر من بره پیشش که یه وقت خواهرش از کار فروشندگی بیکار نشه اما شوهر من بیکار بشه طوری نیست ، خرج اتاق را هم شوهرم داد ، شبش منو با یه بچه تنها گذاشت و رفت پیش ننش باباش و خواهر مجردش هم راحت استراحت نمدند، صبح هم رفتن سر کارشون، اونوقت بچه من دو هفته مریض شد یه نفر در این خونه را باز نکرد ، پدر و مادر خودم هم اینجا نیستند ،

دقیقا چرا باید اینقد کم توقع باشم تو زندگی؟ 🫠

این دنیا ارزش اندازه یه عنم نداره که بخواییم قانع یا کم توقع یا محدود باشیم،،در ضمن عمر مفید و سالم ما همیشگی نیس پس از فرصتا بایدس خوب و عالی استفاده کرد

بدون توجه به حرف و گیرای یه عده ما.در.ج.نده که مین قانع باش کم توقع باش تکون نخور نفس نکش با فقر بچه بیار این لباسو نپوش و کوفت و مرض

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.

قهرهای شوهرم امشب داشتم فکرمیکردم ۱۴سابه ازدواج کردیم اندازه۱۰سالش او قهربوده کاش مادرشوهرم از این تنبیه استفاده نمیکرد تا اوهم یاد بگیره حالامن فحشش بدم توی گوربلرزوننش خودمم هم فقط بی به‌خاطرهمین گناه اون دنیام معلوم نیست چطورمجازات بشم

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
انسان ها تا آخرین لحظه باید زندگی کنن. پس تو آدم ضعیفی هستی که به خودکشی فکر میکنم بیست ساله ام اس د ...

گیرم که باشم شما نباش

فکر کردی من اینقد حوصله دارم که با توعم بحث کنم؟نه🙂گزارش میزنم خودت و کاربری قشنگت برید به جهنم. 
2706