2733
2734

شاید بگید مادرته فلان ولی اون همیشه نسبت ب من سختگیری خاصی داشت نمیذاشت برم بیرون حتی بار خط چشم کشیدم زو تو ذوقم کلاس زبان رفتم برا چیت میخای بری رشته دبیرستانم رو اون انتخاب کرد من از ته دل دویت داشتم برم هنرستان ولی بخاطر اینکه معدلم ۱۹.۹۳ بود گفت انسانی یا تجربی 

ولی حالا برا خاهرم اینجور نیس با هر کی ک دلش میخار میره بیرون میگرده آرایش میونه لباس می‌خره من باید التماسشو کنم تا ی کاری برام بکنه همیشه نسبت ب من ی سختگیری داشته و داره نمیذاره اون طور ک دلم میخاد باشم بهش گفتم میرم دانشگاه شهر دیگ اون مدلی ک نمیذاریم اونجا اون مدلی ک میخام لباس بپوشم 

چرا مامانم اینقدر نشست ب من سختگیری ولی ب خاهرم نه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اومدم بگم مامان اینا حرفام به تو عه دیدم مخاطب شماهم مادرتونه:))))

اره فکر کنم اگه روزی خاستم ازدواج کنم خودش شوهرمو انتخاب میکنه حق انتخاب نمیده 

چرا اینقدر نسبت ب خاهرم سخا گیری نداره

2742
اره فکر کنم اگه روزی خاستم ازدواج کنم خودش شوهرمو انتخاب میکنه حق انتخاب نمیده  چرا اینقدر نسب ...

منم خاهرم هر کار میخاد میکنه با سن کم خونه رفیقا و اینا 

من مامانم هرروز گوشیمو چک میکنه با هر کس دوست میشم میگه حق نداری باهاش حرف بزنی

هر وقت کسی ناراحتش کرد رو من خالی کرد

من نمیبخشمش منو افسرده کرد!

منم خاهرم هر کار میخاد میکنه با سن کم خونه رفیقا و اینا  من مامانم هرروز گوشیمو چک میکنه با هر ...

این ن محبته نه نگرانی قشنگ داره کنترل گری میکنه چون زورش ی ما میرسه ولی ب خاهرمون نه

2738
دویت دارم ببینم آینده ما و خاهرامون چجوری میشه چون م همیشه تحت کنترلیم ولی اونا نه 

قطعا اونا اینده بهتری دارن چون کنترل گری و سرکوب زدن و ... باعث میشه اعتماد برنفس و عزت نفس ادم‌کم شه و از ی طرف دیگ اونا ادمای اجتماعی بار میان ولی ما منزوی چون تو اجتماع نبودیم

و اینکه اونا بلدن ب خودشون برسن ولی ما نه چون نکردیم تاحالا:)))

تاثیرداره چون‌کنترل از وابستگیه  کم میشه ولی خودت باید مدیریتش کنی رشته ای ام‌که دوست داری برو ...

دیگ تموم شده من الان یازدهم انسانی ام

اتفاقا میگ دانشگاه بزن شهز نزدیگ بیتم پیشت من گفتم از خدامه ی شهر دور قبول شم ک تو اینقدر سرک نکشی تو کار من

قطعا اونا اینده بهتری دارن چون کنترل گری و سرکوب زدن و ... باعث میشه اعتماد برنفس و عزت نفس ادم‌کم ش ...

دقیقا من آلن ی خط چشم کشیدن برام بدتر مسئله ریاضی 

ما خیلی ساکت و گوشه گیریم هوووف وافعا خسته ام

2706