2733
2739
عنوان

"روانشناسی کودک" نحوه رفتار صحیح با کودک✅️

| مشاهده متن کامل بحث + 1104 بازدید | 103 پست
بزارید بادکنک باد کنه ،زبونش قوی میشه  ببیتید مشکل ندارهها ،ب حرفم میاد ،جاس نگرانی نیس  ...

من خیلی حرف میزنم اما اصلا اهمیت نمیده مگ مواقعی ک اسم خوراکی یا بیرون رفتن یا پیام بازرگانی بیاد سرشو برمیگردونه

وقت متخصص مغز و اعصاب گرفتم ببرمش برا نوار مغز

خیلی بی اهمیته ب مسائل. حس میکنم نسبت ب هم سناش عقبه

تازه داره جوراب پا کردن اونم نه کامل. یا زیپ بالا کشیدن و با خودکار خط خطی کردنو انجام میده

ولی تا دلتون بخواد ب نت و گوشی و بازی اینترنتی مسلطه حتی از همسناش بیشتر

ب شدت نگرانشم بنظرتون امیدی هست حرف بزنه؟ 

بادکنک باد کردن نتیجه بخشه بنظرتون؟ 

اونجایی ک چاووشی میگه نه خواب راحتی دارم نه مایلم ب بیداری
من خیلی حرف میزنم اما اصلا اهمیت نمیده مگ مواقعی ک اسم خوراکی یا بیرون رفتن یا پیام بازرگانی بیاد سر ...

چرا اینطوری فکرمیکنی🤔

بنطرم بچه شما نرماله 

شما خیلی حساسی 

خیلی از بچههای ۵ساله بلد نیستن جوراب بپوشن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی کودک ۴ ساله  تو محیط از بچه ها درخواست دوستی و همبازی شدن داره و اونها رد میکنن و بچه ناراحت میشه و تو ذوقش میخوره چه میشه کرد؟؟؟

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......
2731
من از سن ۵سالگی به خانوادهاا میگم حتما برای بچه چارت تهیه کنن  یه برگه میگیرید ،تقسیم بندی میک ...

بچه شرطی نمیشه کارهارو به خاطر جایزه انجام بده؟؟

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

دخترم جایی بره میچسبه ب بابای بقیه بچها کسی بچشو بغل کنه این مارو ول میکنه میره بغل اون طرف بغل داییش عموش مثلا حسودی ب بقیه بچها .ت خونه حرف گوش نکنه همش جیغ داد بازیگوش .سریع ناراحت میشه براهمچی گریه میکنه مثلا پشت سر مهمون  ک داره میره

چرا اینطوری فکرمیکنی🤔 بنطرم بچه شما نرماله  شما خیلی حساسی  خیلی از بچههای ۵ساله بلد ن ...

آخه خیلی کند و هواس پرته بنظرم

البته همسرم یه سره رفتارا و پیشرفتاشو بهم تذکر میده ک کمتر عصبی بشم

ولی هم سناش خیلی بیشتر حرف میزنن

میفهمن ماشین خطرناکه نباید برن وسط خیابون

اینو ول کنی میدوئه وسط خیابون شلوغ اصلا درکی از خطر نداره

یا تو مهد اصلا گوش نمیده مربی چی میگه هیمنجوری برا خودش میچرخه و اهمیت نمیده ب جمع

خیلی حالم گرفتس

وقتی کودک ۴ ساله  تو محیط از بچه ها درخواست دوستی و همبازی شدن داره و اونها رد میکنن و بچه نارا ...

الهی بمیرم

پسر منم همینه یه سره میره دنبال بچه ها تو پارک اما خیلی از بزرگتراش بهش محل نمیدن اما اون درکی از پس زدن و بی محلی نداره باز میره ک باهاش بازی کنن

دلم کباب میشه چون تنهاست دنبال هم بازیه. هر کی هم خوراکی دستش باشه این بی رودربایستی میره ک بگیره یه سریا نمیدن بغض میکنه دلم میخواد براش بمیرم

2740

سلام.دختر ۲سال و ۹ماهه دارم.بنظرم استقلال زیادی نداره و همش منتظر منه تا باهاش بازی کنم.باهاش غذا بخخورم.بهش توجه کنم 

انکار داره زیادی لوس میشه و میخواد تو همه ی جمع ها همه ی توجه ها فقط به اون باشه.دلم میخواد فرز و سریع هم باشه اما زرنگ نیست

من مات شدم...مات همان لحظه که تو میرفتی...

سلام‌ پسرم ۴ سال و نیم هست به شدت وابسته من هست هیچ جا بدون من نمیره(حتی با پدرش) مهر ماه باید بره پیش و مطمئنم به مشکل میخوره برای از بین بردن این وابستگی چیکار کنم 

در ضمن کلاس زبان و ورزش بردمش کلاس زبان که میگفت نباید در کلاس بسته بشه و تو پشت در باش تا من ببینمت کلاس ورزش چند دقیقه یه بار از کلاس بیرون نگاه میکنه که من باشه 

خوشا آن دل ! که دلدارش تو باشی ،خوشا جانی ! که جانانش تو باشی 
بچه شرطی نمیشه کارهارو به خاطر جایزه انجام بده؟؟

قرار نیست جایزه از بیردن تهیه ش 

وقی شرطی میشه ک بگی عروسک میخرم 

میبرمت شهربازی 

فلان لباس میخرم 

اما وقتی  یه خوراکی معمولی یا یازی دو نفره عادی باشه بچه شرطی نمیشه 

چون چیز عجیب و دست نیافتی نیس ت

سلام دختر من ۹ سالشه خیلی ب دختر داییش حسودی میکنه،  اصلا اجازه ندارم بغلش کنم یا ببوسمش، اگرم این کارو کنم میگه تو اونو از من بیشتر دوست داری، حتی نمیذاره دختر داییش با من حرف بزنه تا میخاد ی چیزی بگه میگه مامانم خودش میدونه لازم نیست بهش چیزی بگی.

من وافعا نمیدونم چیکار کنم، فاصله سنیشون هم ۳ سال هست

مشکلات شخصی باعث بروز همچین احساساتی شد یا دعدغه کاری ؟؟ واقعا سر و کار داشتن با ادمایی ک خودشون نم ...

من مشکل ازخودمه اصلانمیدونم چی میخوام خسته ام از زندگی افسرده ام خانه دارم 

عزیز دختر من ۱۱سالشه و خیلی باهوش درس نمیخونه تا پارسال به زور میخوند و ازش میپرسیدم ولی امسال دیگه نذاشت بپرسم فقط روخونی میکنه درس هاش رو و ریاضیش رو اصلا نمینویسه به زور امروزم اینقدر دعواش کردم که معده اش عصبی شده و الان حالش بده قبلش خودش هم یه کم سرما داشت.اصلا علاقه ای به درس نداره گوشی رو هم ازش گرفتم دیگه نمیدونم چیکار کنم.پارسال هم میبردم دکتر میگفت همه دلدردهاش عصبیه.

2706