2733
2739

سلام🌈

همه ی ما با بچههامون چالشهایی داریم که اگه این مسئله رو حل نکنیم خیلی پیچیده تر میشه🚫

(( به تعدادی از پیامهاتون حتما جواب میدم))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم دخترم ۵ سالش و قبلا گفتم وابستگی زیادی به من داره .ولی من سوالم اینه با همسرم به مشکل برخوردیم ممکن شرایط ناجوری بشه و بچه من خیلی باهوش اصلا پدرش نمیخاد اصلا وابستگی هیچی نداره بهش از همون اول همین بود و من الان ازم می‌پرسه همش که ما همیشه تنهاییم ؟ دیگه نمی‌ریم خونمون ؟ اسباب بازی میدن به کی ؟ نمی‌دونم چجوری باید جوابش بدم و نه دروغی گفته باشم و نه درگیرش کرده باشم 

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 
2740
دختر من ۶ سالشه پیش. میره و مشقاشو نمینویسه خمش میره پیش عموش بازی چیکارش کنم

من از سن ۵سالگی به خانوادهاا میگم حتما برای بچه چارت تهیه کنن 

یه برگه میگیرید ،تقسیم بندی میکنید ،ساعت خواب و بیدار رو توش مینویسن ،تایم درس ،تایم بازی 

هر کدوم رو ک در طول روز اوکی بود اخر شب یه ستاره میگیره ،تعداد ستارهها ک ۵عدد شد جایزش میشه یچیزی مثل رنگ بازی تو حموم ،خاله بازی با مامان ،خوردن خوراکی مورد علاقه 

بازی با عمو تایم داره 

درس تایم داره 

اگه الان درست نشه ،برای سال اول شما اذیت میشید و حتا اون بچه از ترس فراری میشه 

نباز به تهدید و جنگ نیست ،با ارامش همه چی حل میشه 

فقط ما به عنوان مادر و پدر باید بدونیم ک بچهها نباید رییس ما باشن

بچه حدودا ۹ساله که اضافه وزن داره رو‌چجوری از خوردن زیاد منع کنیم؟مخصوصا تو‌مهمونی ها که تمایل ب خوردن شیرینیجات داره

اگه در مورد کار سئو‌ یا طراحی سایت اطلاعی دارین لطفا ریپلایکنید🙏
پسرم 5 سالشه خیلی خوراکی میخره اصلا نمیتونم کنترل کنم چیکار کنم؟ مغازه میرم خرید میکنه هرجا میرم گیر ...

بگو کارتمو نیاوردم ....

هرروز نیاز نیست خوراکی بخره و بخوره ،هم برا سلامتیش هم اینکه ویتی به سن ۱۵سالگی برسه خاستهاش دیگه خورا‌کی نیست 

اون وقت لباسه ،گوشیه ،موتوره ,پول نقد 

اون روز شما میتونید هرزمان ک درخاست داشت برآورده کنین ؟

منم پسر ۵سال و نیمه دارم 

از ۳سالگی قبل اینکه از خونه بریم بیرون مثلا ۱۰هزار تومن پول میزاشتم تو جییش ،هفته ای یکبار فقط اینکار میکردم ،میگفتم بااین پول میتونی خوراکی بخری ،اینم ب اندازه همون ۱۰ت میخرید 

یا گاهی ۱بستنی میخرید ،با بقیه پولش چند روز دیگه یچی دیگه میگرفت 

ما بجای ولخرجی و بله چشم گفتن باید ب بجه مدیریت رو یادبدیم 

قانون مندی رو یادبدیم 

هنوزم دیر نشده ،نه گفتن رو یادبگیر و یاد بده 

2706