2733
2734
عنوان

استرس دبیرستان خواهش میکنم بیاین راهنماییم‌ کنید😭🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 36 پست

ببین چرته محضه امتحانای شبه نهایی یک صدم رو خرداد تاثیر نداره فقط دارن استرس میدن که برا خرداد بچه ها بخونن شما فقط الان بشین بخوان برا خرداد بتونی معدل بالا ۱۶ یا ۱۷ بیاری امتحانا هم که راحته خرداد بعد میتونه تغییر رشته بدی اصلا نگران نباش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم دهم فردام شبه نهایی زیست دارم هیچی نخوندم.4 تا گفتار دارم .می‌خوام بخوابم ساعت 2 پاشم بخونم اما ...

عزیزم منم پارسال شبه نهایی داشتم والا بخدا تاثیر ندارن به امام ما حتی بعضی از دانش اموزامون نمیومدن

ببین به نظرم هدفتو پیدا کن مثلا میخوام برم فلان شغل و این بهت انگیزه میده که براش بخونی ، از کلاس و منابع خوب هم استفاده کن اما این که میگی معدلت شده ۱۵ یکم نگران کننده ست ، تجربی رقابت زیادی داره و اگه رشته های تاپ اش رو میخوای باید تلاش خیلی زیادی بکنی از خیلی از تفریحا و خوشی ها بزنی ، البته الان که دهمی رو نمیگما ولی دیگه از ۱۱ ام باید جدی بخونی ، اگه میبینی کلا علاقه نداری ادامه نده ، از این بابت میگم که مسیر پر پیچ و خمیه اگه انگیزه نداشته باشی وسطش ول میکنی

2740
کاش مامانم بودی. آخه هرچی فکرشو میکنم نخونده نوبت اول 18.5 شدم اگه بخونم خوب میشه قطعا ولی چراااااا ...

نگا کن شبه نهایی تاثیر نداره 

برا خرداد بشین قشنگ بخون بزار اینا استرس شبه نهایی بکشن😂😂 

والا ما هم شبه نهایی داشتیم پارسال  هیچ تاثیری نداشت برو بگیر بخواب راحت به حرف معلما هم کاری نداشته باش رو خرداد تمرکز کن فقط

ببین هرچقدررم که بگن مستمر مهمه باز هم وقتی معلم ببینه نمرت نسبت به مستمر خیلی بهتر شده بهت ارفاق میکنه

این یکماه قشنگ برنامه ریزی کن بدون استرس پیش برو

اکه میتونی برو کتابخونه

نگران هیچی هم نباش 

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
فردا مگه امتحان نداری؟

اره خداروشکر خوندم الان برم سر جلسه کاملا امادم😁

- فکر می کردم شخصی نفر سوم این رابطه‌ست ، تلخی داستان جایی بود که فهمیدم من نفر سوم رابطه‌ی تو و او بودم .ּ ⊹ ⏝︶⏝ ⊹ ⏝︶⏝ نامة سماره ٥٦٨  ‌۪ ‌  ‌۪ ‌  حتي من بعداز مرگ  ⏝֯︶‌   تنہا ترىن آدم در بہشٺ بودم   😖                         به اسم کاربریم دقت نکنید همینجوری زدم بیاره یه چیزی😖😁🌟🪞
2706