2733
2734

سلام امروز پیاده روی بودم همسایمون رو‌دیدم همینجور ک از زایمان حرف میزد گفت مامانم ک داداشم رو باردار بود یه تشت بزرگ برداشته فشار آورده به شکمش بعد ک داداشش بدنیا اومده دوتا انگشت دست‌نداشته😔😔از غروب استرس کلا وجودمو‌فرار گرفته همش دارم‌دعا و نذرونیاز میکنم بچم سالم باشه😔توروخدا پیش خانم باردار ازاین حرفا نزنید

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تعداد این افراد ب شدت کم هست خوشبختانه

اصلا بد به دلت راه نده

انشالله بچه ات سالم و سلامت بیاد بغلت عزیزم

استرس ب خودت راه نده بعضیا عقل ندارن چی بگن

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
2728

پیاده روی هیچ ربطی به برداشتن تشت نداره اصلا

اتفاقا راه رفتن خوبه اگه استراحت مطلق نیستید

یاابوالفضل برداشتن تشت تو بارداری!!!!!!!!!!!! ای خدای من

شما به حرف اینو اون چرا گوش میدین

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏
2740
میگه توشکم مامانم انگشتاش قطع شده

یکم مطالعه کن..یکم دانشتو ببر بالا 

تشت 🤐🤐🤐انگشات 

پیاده روی😶😶😶😶😶

کاربر سال ۹۷ .. خوب میشناسم.🤍🤍🤍من زنم  یه زن یه زن باتمام ظرافتش .من تو ۱۷سالگی ازدواج کردم و وارد برگه جدید ی زندگی شدم ..داستان زندگی من یه رمان غم انگیز😭 امااااااااامن مطمینم 😍 .....پایان خوشی داره🥰.. ایشالله 😇😇😇برا سلامتی خودم و تنها عشق زندگیم یعنی بچم دعا کنید...ممنونم ازتون خاهرای مجازی من🥰🤩 و برای سر به راه شدن همسرم..😔                               
انشالله ک همه بچه ها سالم بدنیا بیان و تو آغوش مادرشون باشن

انشاله

انشالله شما هم ب سلامتی زایمان کنی و نی نی تو بغلت بگیری

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
یکم مطالعه کن..یکم دانشتو ببر بالا  تشت 🤐🤐🤐انگشات  پیاده روی😶😶😶😶😶

عزیزم واسه خیلی سال پیشه مامانش روستا بوده تشت سنگین رو بلند میکنه ببره طویله تیکه میده به پهلوش