2733
2739
عنوان

به خودم قول داده بودم 💔

77 بازدید | 3 پست

به خودم قول داده بودم فراموشت کنم اصلا دیگه حتی یه کوچولو هم بهت فکر نکنم اما امروز با پلی شدن یه آهنگ نفهمیدم اصلا چه زمانی غرق شدم تو فکرت و صورتت امد جلو چشمام 

اصلا نفهمیدم کی اشکام ریخت رو صورتم و آه کشیدم 

من قول دادم به خودم اما بد قولی کردم 

آره من بدقول ترین آدم رو دنیام قول هام می شکنه اشکام سرازیر می شه برای تو تویی که می دونم اصلا مهم نیست برات من هستم یه نه تویی که حتما الان داری به یکی دیگه فکر می کنی 

اما من 

من احمق به فکر تو ام  

قول دادم دیدمت اصلا انگار ندیدمت اما فکر نکنم بتونم چون من حسابی بدقول 

من زورم به دل صاب مردم نمی رسه خدایا اما تو رو به وجود خودت قسم از ذهنم عقلم پاکش کن 

من واقعا دیگه خستم 

بریدم 

کاش تویی که قسمتم نیستی مهرت نمی نشست توی دلم 

کاش توی حسابی معمولی انقدر خاص نبودی برام 

تو یه بار نگاهم کردی اونم یه نگاه عادی اما من برا همون نگاه هزار تا سناریو ساختم و تو رو خیال کردم 

چرا من اینطور ام ؟ می دونم نمی شه ؟ می دونم نمی خوای ؟ می دونم فکر کردن بهت برام آسیبه اما باز می شینم فکرتو می کنم 

یه شب امدی به خوابم فقط اونجا هم بی توجه بودی اونجا هم منو ندیدی اما من خوشحال بودم حتی از خواب بیدار شدم ناراحت شدم که چرا تموم شد 

آره من احمقم احمق بخندین به من 

من ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگن یار داری 

عاشقشی 

خواهانشی 

میگن خیلی خوشگله میگن می خوای برسی بهش 

میگن اما حواسشون به دل منی که داره مچاله میشه نیست 

خب اونا نمی دونن که نمی دونن من بخاطر تو حتی وقتی بیرون می رم کم محلی می کنم به پسر جماعت نگاه نمی کنم چون تو توی قلبمی 

اما ...

لعنت بهت می گم اما بعدا می گم تو چبکار کردی 

لعنت به خودم 

لعنت به خودم که خراب کردم آیندمو 

منی که با فکر تو حروم کردم ثانیه هامو 

چی بگم می خوام بگم کاش نبودی که بعدش با نفهمی کامل می گم خدا نکنه 

2742