2733
2734
عنوان

من و همسرم ..خواهشا کمکم کنین

133 بازدید | 7 پست

خانوماا همسرم جدیدا بداخلاقی زیاد میکنه ‌همش سرش توی گوشیه .اگه باهاش حرف بزنی جواب نمیده ..یا حتی یه جوری برخورد میکنه چرا با من حرف میزنی .حتی تو جمع هم که میریم بازم این کارو میکنه ..انگار مثلا با بقیه قهره ...کلا خسته شدم از دستش ...صداش رو میبره بالا ...تو جمع با من درست حرف نمیزنه .صد بار بهش گفتم ولی خسته شدم از دستش ..مادرشوهرم زنه خیلی خوبیه .تا به حال پیش اومده که مشکلی داشتبم رفتم گفتم و طرف وسط رو گرفته تا حل بشه .به نظرتون بگم بهش با شوهرم صحبت کنه؟؟چون دیگه خودم خسته شدم ..دبگه خودم توان حل تنش رو ندارم .از اون طرف اون قدر هم توی خودم ریختم هم روحی هم جسمی کلی مریضی و بیماری دارم میکشم ...به مادر و خانواده خودم هم به هیچ،عنوان نمیخوام بگم ..چون به نظرم جز ابنکه غصه بخورن فایده ای نداره ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهت پیشنهاد میدم که به مادر شوهر نگی چون‌وجهه ی خوبی نداره،،از گفته های خودتون مثل اینکه بار اول هم نیست باعث میشه که ایشون هم خسته بشه و دیگه همکاری نکنه

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
2731
پس چی کار کنم؟؟

یکم دیگه تحمل کن ،،بگرد ببین چه زمانی اینطوری بداخلاق میشه ،،دنبال محرک بیرونی بگرد اگر از خودت مطمئن هستی که ناخواسته رفتارت باعث ناراحتی نشده باشه ،،رفتاراشو‌ریز به ریز زیرکانه زیر نظر داشته باش بالاخره میتونی بفهمی 

خانم‌گل سعی کن مشکلاتت و از خونه بیرون نبری هرچقدر هم اطرافیانت ماه باشن و عالی بازم بهتر مسایل داخل خونه بمونه خودتون حلش کنید 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
یکم دیگه تحمل کن ،،بگرد ببین چه زمانی اینطوری بداخلاق میشه ،،دنبال محرک بیرونی بگرد اگر از خودت مطمئ ...

عزیزم این کارو کردم ..فایده ای نداشته ...صد بار باهش صحبت کردم ...باورت میشه هر چند روز یه بار میگم ..با زبون خوش ..با هزار مدل ولی دیگه خسته شدم ..فایده ای نداره ...

عزیزم این کارو کردم ..فایده ای نداشته ...صد بار باهش صحبت کردم ...باورت میشه هر چند روز یه بار میگم ...

عزیز دلم میگم یه مدت اصلا  چیزی نگو‌،،خنثی باش چون تکرار کردن و‌گفتن مداوم‌پشت سر هم اثر معکوس می‌زاره  ،،،،سخته ولی شدنیه ،،به کارای خودت برس ،،هر چی که مشغله زندگیت هست و انجام بده ،،در عین حال زیر پوستی رفتاراشو زیر نظر بگیر محال ممکنه متوجه نشی اگر کامل شناخت داشته باشی احتمالا هر چیزی هست از بیرون خونه هست