2737
2734

۴جلسه رفتم خونشون 😑😑😑ریاضی گفتم 

به نظر خانواده با شخصیتی بودند 😑😑😑

الان پیام فرستادم پولم رو لازم دارم باید وام پرداخت کنم 😑😑😑نیم ساعته فرستادم . هنوز جواب نداده 😑

خدایا شکرت بابت همه چیز💚 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تو از من کم حوصله تری.  نیممم ساعت🤣

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
2742

چهار جلسه چرا گذاشتی بگذره ، تعارف داری با خودت ؟ مردم زرنگن گرگ نباشی میدرن تو رو 

پولتو میده نگران نباش ولی این سری بگو هزینه هر جلسه حداکثر تا یک ساعت قبل از شروع کلاس باید پرداخت بشه که اگر پرداخت نکردن نری کلا و کلاس رو کنسل کنی 

2740
چهار جلسه چرا گذاشتی بگذره ، تعارف داری با خودت ؟ مردم زرنگن گرگ نباشی میدرن تو رو  پولتو میده ...

آخه نخاستم خودمو پولکی نشون بدم 

خدایا شکرت بابت همه چیز💚 
آخه نخاستم خودمو پولکی نشون بدم 

آره به موقع حق خودتو نخواه در عوض خودتو ساده لوح نشون بده 

به نظر میرسه با این فازی که داری حتما باید چند بار پولتو بخورن تا توی اجتماع رفتار کردن رو یاد بگیری 

پولکی دیگه چیه؟ 

نه تو عاشق اینی به جای اینکه توی خونه استراحت کنی و به فکر تفریحات خودت باشی لباس تن کنی سوار ماشین بشی و بری واسه مردم کلاس خصوصی بذاری 

داری میری کار کنی پولت رو باید بخوای دیگه یعنی چی نمی‌خواستم پولکی نشون بدم اولین باره تدریس می‌کنی ؟ 

آره به موقع حق خودتو نخواه در عوض خودتو ساده لوح نشون بده  به نظر میرسه با این فازی که داری حت ...

نه یک ساله 

همیشه پولم رو دادن 

خدایا شکرت بابت همه چیز💚