2737
2739
عنوان

چقدر سن ازدواج اومده پایین

| مشاهده متن کامل بحث + 1706 بازدید | 128 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا  یه مدت فرهنگ سازی شد اوضاع داشت درست میشد که کنترل جمعیت با عدم مدیریت از اختیار خارج ش ...

تفکر من اینه زن باید باید باید منبع درآمد داشته باشه برای ایندش

در کنار منبع درآمد تحصیل الزامی نه حتما آکادمیک ولی حتی حضور تو دوره های مختلف یا مطالعه رو داشته باشه

کار کردن تحصیلات باعث حضور زن تو اجتماع میشه که تو نسل آینده اون فرد بشدت تاثیر گذار از لحاظ روانی 

درخواست پول تحقیر نیست طرف میتونه منبع درآمد داشته باشه ولی پول زندگیشو شوهرش بده 

بنظر من خیلی از خانما به اجبار زندگی رو بخاطر نداشتن منبع درآمد و پشتوانه مالی تحمل میکنن

2731
نمیشه عزیزم  اینا بهونس  الان اگه همون دختر میگفت مامان من میخام یه هفته با دوستای همجنس ...

نه مساله خرج ومخارج که منتفیه الان

اتفاقاندارهابیشترتمایل به تحصیل دختراشون دارن

ولی من دیدم دختره میگه یاازدواج کنیم یادوست میشیم

خب چه عیبی داره

گناه نمیکنند

من خودم چقدردوست داشتم۱۵ساله ازدواج کنم

لحظه شماری میکردم۱۵ساله بشم وعروس بشم ونشد

۱۶سال بدموفق شدم

ولی دخترم وپسرم بزرگ بشن هم بخوان ازدواج کنندکمکشون میکنم

ازنظرمالی تاسن۳۰سالگیشون

بعداون دیگه کاریشون ندارم

بهترازگناه کردنه خدایی

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
دورت بگردم والا بعضیا هستن همه رو با هم جمع می‌بندن منی که خونه پدر جایی نداشتم تحت فشار بودم نه لبا ...

فدات بشم خواهری

شرایط هر کسی فرق میکنه 

تو مطمئنا خودت هم دختر عاقل و خوبی بودی که تونستی زندگیت رو حفظ کنی 

برات بهترینا رو از خدا میخوام 

انشاءالله همیشه خوشبخت باشی 🫂💗

فروشگاه لوازم خانه و آشپزخانه ما ⬅️ best_host_shop
2740