2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نیومد متاسفانه

بهش مگه نگفتی چه سایزی می خوای ؟

بگو به منشیه

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
هشتااااااد و پنججججججججج خیلیییییه مطمئنیییی؟؟؟؟ میمیرم از خجالت که 

هشتادو پنج خیلیم نیست سینه بزرگه دیگه

مگه خودت سایزت چنده که میخوای پروتز کنی و بنظرت ۸۵ ام خیلی زیاده؟

میبینمت یه روز دوباره:)....🦋🌿
بهش مگه نگفتی چه سایزی می خوای ؟ بگو به منشیه

متاسفانه دکتر مرد هست زیاد روم نمیشد رک صحبت کنم مجبورم نبودم هیچوقت انجام نمی‌دادم فقط گفتم میخوام اندازه ی طبیعی باشه و بزرگ نباشه که گفت برات ۳۰۰ خوبه

2740
متاسفانه دکتر مرد هست زیاد روم نمیشد رک صحبت کنم مجبورم نبودم هیچوقت انجام نمی‌دادم فقط گفتم میخوام ...

منشی خانم نداره؟

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
متاسفانه دکتر مرد هست زیاد روم نمیشد رک صحبت کنم مجبورم نبودم هیچوقت انجام نمی‌دادم فقط گفتم میخوام ...

بنظرم ۳۰۰خوبه

2706