2733
2739

کاش میشد دونه به دونه صحبت کنم با همتون... 

اخه خیلی از این تاپیکا میبینم... 

که طلسم شدم.. 

بختمو بستن.. 

خواستگار ندارم نمیشه و فلان.. 

اول از همه بدونید که زندگیتون هر طوری هست به باور و ذهنیت شما تا الان بستگی داشته یعنی تو باور داری بختت بستست دیگ پس بسته شده ببین یعنی حتی اگ نشده اینقدر تو اینو میگی که میشه.... 

خب این به کنار ی سریام میگن بدخواه و دشمن خیلی داریم طلسمم کردن به عشقم نمیرسم و این حرفا... 

ببینید نمیتونیم بگیم اینا اصلا وجود نداره چون هممون میدونیم دعانویس هست جادوگر وجود داره ادمای بدذات و شیطان صفت بعضا حتی شیطان پرست وجود دارن ک زندگی ی نفر رو به اتیش بکشونن.. ولی من خودم ی سری چیزا رو امتحان کردم ک بعدش واقعا حس طهارت داشتم حس سبکی انگار تازه متولد شدم خیلی هم مذهبی نیستم اتفاقا ولی واقعا عالی و کارساز بودن میگم مطمئن نبودم ک برام دعا کردن ی سریا میگفتن انگار تو رو سیاه کردن! 😶من اصلا اعتقادی نداشتم و ندارم شاید بخاطر همین اثرش برام کم یا صفر بوده حالا دوس دارید بگم چیکار کردم یا چی؟ 

یه سری نی نی سایتیا اونقدرررر دوست داشتنین و مهربووون ک آدم دلش میخواد برشون داره جاشون کنه تو قلبش❤️یه سری نی نی سایتیام!هعییی💔🤧بیخیال اصلا نمیگم ولشون کن همون قبلیا رو عشقه🥳🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😐😐😐

خدایا جوونا رو به راه راست زندگی هدایت کن

زیبا ترین روز زندگیم روزی بود که سروش صحت رو دیدم📚🍃💚زبان و ادبیات انگلیسی میخونم و دختری هستم عاشق ادبیات،کتاب،سینما و زبان 📚🥰✨️حوزه مطالعاتیم👈ادبیات اروپا و فلسفه غرب🤍لطفا کتابام و لپتابم رو هیچ وقت از من نگیرید.با تشکر😃🤝
2738
   واسه چی

وآسه اینکه درگیر خرافات و جهلیم هنوز

زیبا ترین روز زندگیم روزی بود که سروش صحت رو دیدم📚🍃💚زبان و ادبیات انگلیسی میخونم و دختری هستم عاشق ادبیات،کتاب،سینما و زبان 📚🥰✨️حوزه مطالعاتیم👈ادبیات اروپا و فلسفه غرب🤍لطفا کتابام و لپتابم رو هیچ وقت از من نگیرید.با تشکر😃🤝

اولش که بگم بیشترین چیزی که من خیلی دیدم چ دخترا چه پسرا چه هر کس نتیجه میگیره زیارت امام رضاست ببین اصلا چطوری بهتون بگم شما وقتی میرید اون ضریح رو میگیرید از اب سقاخونه و چای چایخونه استفاده میکنید چون اونجا همه چی پاکه و خب بنابر ی سری روایات انگار فرشته ها اونجان اصلا شما ناخوداگاه ذهنت و وجودت پاک میشه البته اگ مستعدش باشی و خودت هم باور کنی شایسته پاکی هستی 

یه سری نی نی سایتیا اونقدرررر دوست داشتنین و مهربووون ک آدم دلش میخواد برشون داره جاشون کنه تو قلبش❤️یه سری نی نی سایتیام!هعییی💔🤧بیخیال اصلا نمیگم ولشون کن همون قبلیا رو عشقه🥳🥰😍

حالا فرضا نشد بری زیارت 

من غسل زعفران و گلاب رو بهتون پیشنهاد میکنم یا حتی گلاب خالی خیلی خیلی خیلی خوبه همون حس سبکی و پاکی میاد سراغت 

2706