2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قبلش که نمیفهمی من همیشه دوروز زودتر میشم نشدم بی بی زدم مثبت شد بعد موعد ازمایش دادم

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت همه چیز🙏
درد پریودیم از خیلی زودتر از موعد شروع شد ، و یک هفته قبل از موعد تست زدم هاله خیلی کمرنگ انداخت و ف ...

من روز 16 سیکلمم حالت پریودی دارم و سه روزه لکه بینی کم دارم نمیدونم به خاطر لقاحه ک انجام شده یا موقع تخمک گذاریه 

2740

من ۳روز قبلش سردردای شدید گرفتم جوری که نفسم بالا نمی اومد رفتم اورژانس بیمارستان فشارم هم بالا بود ازم پرسید بارداری با اطمینان گفتم نه ۲تا آمپول تو سرم برام زد سردردم بهتر شد فرداش خیلی بیخود بیبی گذاشتم و در کمال تعجب مثبت بود سریع رفتم آزمایش دادم و دیدم بله برای هرکس مدلش فرق میکنه

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم
من روز 16 سیکلمم حالت پریودی دارم و سه روزه لکه بینی کم دارم نمیدونم به خاطر لقاحه ک انجام شده یا مو ...

اها راستی منم ۶ روز بعد از لقاحم یه لکه قهوه ای با ادرارم خارج شد 

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خیلی گذشته دقیقا یادم نیست. اما میدونم هنوز موعد پریودم نرسیده بود که عقب بیفته قبلش متوجه شدم 

چقدر به خدا گفتیم: خدایا فقط همین یکبار!                              و خدا نه همون بار....     بلکه صدها بار بعدش هم هوامونو داشت. خدایا دوستت دارم
2706