2733
2739
عنوان

چای_تازه_دم🫖

158 بازدید | 14 پست

حس خوب چیزیه که باید برای داشتنش تلاش کرد.

بنظرم یادگیری باعث میشه آدم ازافسردگی دوربشه،وتمرگز و حس مثبت دروجودمون ایجاد کنه.

من خودممیخام شروع کنم و به خودم کمک کنم تا دچار افسردگی نشم و اگرهم دچارش هستم بدتر نشم.

انشالله

سردیجات سبب افسردگی میشه

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پر از حس خوب و ذوق زندگی بودم ولی اطرافیان جوری تمامش رو نابود کردن که هیچ چای تازه دم و بوی گل و عید و جشنی نتونست برگردونشون ولی بازهم روزهایی هست که ب لطف خدا امیدورم و امیدواری قشنگ ترین نعمته

من و تو خم نه و درهم نه و کم هم نه که می باید باهم باشیم
2728
من پر از حس خوب و ذوق زندگی بودم ولی اطرافیان جوری تمامش رو نابود کردن که هیچ چای تازه دم و بوی گل و ...

منم مدتی درگیرم ولی الان میبینم حتی اطرافیان هم ارزش ندارن که حالم بخاطر رفتارشون بد باشه پس

مثبت فکرمیکنم درک میکنم،محبت میکنم و میگذرم

در هر لحظه ای دوتا انتخاب داریم مثبت فکر کنیم یا منفی

من خودم منفیو همیشه انتخاب میکنم ک اشتباهه

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

من بچم مشکل داره دنیای فکر ودل مشغولیم اما روزا ک دخترم رو باباش میبره توانبخشی من همون یکساعت رو خودمو از فکر دور میکنم ی نسکافه درست میکنم میشبنم رمان میخونم ...ب اندازه یکساعت کل زندگیو میزارم کنار

2740
بیاازهمین لحظه فقط مثبت فکرکنیم بخاطر سلامتیمون

موافقم

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2706