2737
2734
عنوان

مادرشوهر خسیس و عقده عروسی

115 بازدید | 6 پست

سلام.یه کمک ذهنی میخوام،من سه سال و نیم پیش توی اوج کرونا،بدون عشق و سنتی ازدواج کردم،ریالی برام هزینه طلا نکردن،خرید عقد نکردن،ماشینی گل نزدن،فقط خودمون لباس عروس دوماد پوشیدیم توی مزخرف‌ترین آتلیه ممکن تقریبا ۸-۹تا عکس مزخرف تر که حتی خوشم نمیاد بهشون نگاه کنم گرفتیم.

خونواده شوهرم به اندازه خودشون دارن اما در برابر پسرشون بی نهایت خسیس و بی رحمن،تازه همینا خودشون منو پیدا کردن و مخ پدر مادرمون شستشو دادن که با پسرشون ازدواج کنم من اصلا نمیشناختمشون‌،پدر مادرم هم واقعا بی تجربه و ساده بودن.

بعد از این همه مدت،که حتی یک ذره هم زندگی خوبی نداشتم،بزرگترین حسرت و عقده ام شده عروسی 

لباس عروس میبینم حالم بد میشه عروسی میرم تا ماه ها حالم بده.زمستون جشن عقد خواهر شوهرم بود،همونی که مادرش معتقد بود جشن گرفتن و تالار گرفتن کار مسخره ایه،برای دخترش که همسن منه تا میتونست بریز و بپاش کرد،شوهرشم که نگم چقد براش هزینه میکنن درحالیکه خواهر شوهرم واقعا بی اخلاقه و ظاهر جالبی هم نداره،فقط حقوق داره همین..

تابستون عروسیشه و من از همین الان شب و روزم گریه ست،چطور تحمل کنم؟

خونواده ی خودمم هیچوقت پشتم نبودن و نیستن.اصلا این ازدواج مزخرف همش زیر سر پدر و مادر بی کفایتم بود که فقط میخواستن من به هر قیمتی ازدواج کنم در حالی‌که کوچکترین دردسری براشون نداشتم.

حال روحیم اینقدر بده که فکر میکنم واقعا دووم نمیارم دیگه،اما ذره ای برای شوهرم مهم نیست و معتقده من عمدا خودمو ناراحت میکنم درحالیکه هیچ دلخوشی‌ای توی زندگیم وجود نداره و نداشته هیچوقت.

شوهرت حداقل درکت میکرد یا میگفت باشه عزیزم چکار کنم تا ناراحتیت تموم شه خوشحال بشی 

دلت آروم میشد 

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی ببین همه یه سری کم وکسری کمبود ایی داشتن تو زندگی .هیشکی بی غم و غصه نیست ولی همه چیز باور کن به ذهن خودت برمیگرده درسته حالا عروسی و جشن مفصل دلت می‌خواسته ولی حالا ک نشده زندگیتو خراب نکن.باور کن موقع کرونا خیلیا مث خودت عروسی نگرفتن.

فکر تو عوض کن از نظر من اینچیزا همه حاشیه ان فقط .مهم خودتونین

2731
حق داری ناراحت باشی  نمیتونیسالگردتون دوباره لباس بگیری بری آتلیه؟

خودم دلم میخواد ولی شوهرم خیلی پایه نیست از یه طرف هزینه لباس و آرایشگاه و آتلیه هم واقعا خیلی بالاست اما حسرت بدی رو دلم مونده.

اسی ببین همه یه سری کم وکسری کمبود ایی داشتن تو زندگی .هیشکی بی غم و غصه نیست ولی همه چیز باور کن به ...

آره میدونم.اتفاقا سعی میکنم همینجوری خودمو قانع کنم،اما بازم از بس همه جای زندگیم پر از مشکله،به کوچیکترین چیزهام واکنشم منفی شده.

اصلا هرچی میگذره این داستان عروسی نگرفتن برام هضمش سخت تر میشه با اینکه سال اول اصلا اینقدر زیاد اذیتم نمی‌کرد و انگار راحت تر پذیرفته بودمش🥲

شوهرت حداقل درکت میکرد یا میگفت باشه عزیزم چکار کنم تا ناراحتیت تموم شه خوشحال بشی  دلت آروم م ...

آره اگه اونم همش لب و دهن نبود و یه کاری میکرد شاید غم دلم سبک تر میشد...