2733
2734
دانشجو قبوله

عزیزم مامانم ۲۵ روزه خونریزی شدید داره و کم خونی شدید ۵ ماه پیش براش ۳ کیسه خون زدن ولی الان خونریزی شدید داره دکتر رفته چنجا باید رحمشو در بیاره ولی شکمش بخاطر سزارین ۴ بار باز شده دکترا انجام نمیدن الان فقط میخاد خونریزیش بند بیاد هیچکسم دارو نداده بهش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مامانم ۲۵ روزه خونریزی شدید داره و کم خونی شدید ۵ ماه پیش براش ۳ کیسه خون زدن ولی الان خونریزی ...

خونریزیشون درد داره مثل پریود ؟

بدنشون ورم داره و انگار پف هست؟

کم خونی مغز استخوان دارن یا ...در چه مرحله ای هستن؟

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
2728
عزیزم مامانم ۲۵ روزه خونریزی شدید داره و کم خونی شدید ۵ ماه پیش براش ۳ کیسه خون زدن ولی الان خونریزی ...

مینور یا ما ور نیستن ؟

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
خونریزیشون درد داره مثل پریود ؟ بدنشون ورم داره و انگار پف هست؟ کم خونی مغز استخوان دارن یا ...در ...

کم خونی فقر آهن دارن 

خونریزیش مث درد زایمان یکم میگیره یکم ارومه

سونو داده رحمش یکم بزرگ شده و فیبروم داره

کم خونی فقر آهن دارن  خونریزیش مث درد زایمان یکم میگیره یکم ارومه سونو داده رحمش یکم بزرگ شده ...

برای این باید زیر نظر دکتر دارو مصرف کنه یا اگر حاد تر شد عمل کنه ....

ولی یک راهکار دارم که علمی نیست ولی خاله ام همین مشکل داشت خوب شد 

2738
چ کاری میشه بگید

یک دارو گیاهی هست بزار بهش زنگ بزنم

ممنونم ببخشید شما تخصص چی دارید؟ عمومی؟...؟

من فعلا دانشجوام عزیزم 

۵سال فعلان خوندم

ایشالله موفق باشین

مرسی

چ کاری میشه بگید

گیاه بودمادرون

2706