2737
2734
عنوان

غذاهای ممنوع در بارداری

52 بازدید | 11 پست

جگر

کله پاچه

پیازخام

تخم مرغ نیم‌پز

ماهی و گوشت نیم‌پز

جعفری

ترخون

شنبلیله

موز

کیوی

نارنگی

زعفران

فلفل

ادویه

دارچین زنجبیل

زیره اویشن

بادمجان

سیر

سوسیس کالباس

کنسروها

ابمیوه های مغازه ای

ماهی های جیوه دار

بچه ها من زیر نظر طب سنتی اینا نمیخورم. اگر چیز دیگه میدونید اضافه کنید. برای بارداری اولم رعایت کردم این رژیم رو

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

کرفس

سیاه دانه

روغن سیاه دانه

شنبلیله

ملین ها

رب صنعتی

زردچوبه

غذاهای داخل ظروف پلاستیکی

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم ممنوع نیست ولی میگن کم بخورید و رعایت کنید

البته غذاهای حساسیت زا مثل بادنجان رو نخورید بهتره

اما جگر رو دکتر به من گفت هفته ای یه سیخ بازاری(یعنی کم) بخور تا کم خونیت جبران بشه

الهم عجل لولیک الفرج
2728
فقط من که بجز جگر همچی میخورم صحنه رو ترک میکنم میرم تو افق🚶‍♀️

من‌نمیخورم گلم ریسک نمیکنم. حساسم . تازه من دمنوش های گیاهی ضد سقط هم میخورم حاملگی اولم همینکار  کردم بچم ۴۰هفته دنیا اومد  وزنشم خوب هوششم عالی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

باقالا 

سیاه دانه 

زرد چوبه 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
کرفس سیاه دانه روغن سیاه دانه شنبلیله ملین ها رب صنعتی زردچوبه غذاهای داخل ظروف پلاستیکی

عالی 👌 اینام رعایت میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

راستی زرشک یادم رفت اونم خوب نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
من‌نمیخورم گلم ریسک نمیکنم. حساسم . تازه من دمنوش های گیاهی ضد سقط هم میخورم حاملگی اولم همینکار &nb ...

عزیزم سالم باشه انشالله خداروشکر😍❤️

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باقالا  سیاه دانه  زرد چوبه

راستی کنجد 

حتی روی نان هم بد هس بخوری

و سیاه دانه که بدتر از همش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
راستی کنجد  حتی روی نان هم بد هس بخوری و سیاه دانه که بدتر از همش

باقالا هم اصلاااا نخوریاااا 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
باقالا هم اصلاااا نخوریاااا 

واقعا؟باشه دخترمم باقله ای هس

1
5
10
15
20
25
30
35
40