2733
2734

راحت گریه کنین 

براش مهم باشه تلاش کنه ناراحت نباشین 

اگه همچین کسی رو دارین خیلی مراقبش باشین:)

خدا میدونه الان چقدر دلم میخواد تو بغل یکی زار بزنم...

خستم خیلی

کاربری از سال جدید یعنی 1403 دست بنده ست شعر و ادبیات روحمو نوازش میده برای اروم کردن خودم دوست دارم اینجا بنویسم..... من چی بودم اگه تو مادرم نبودی تو که بهونه وجودی تویی که روضه کبودی صلی الله علیک یا فاطمه الزهرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حتماً باید کسی باشد چون دنیا بدون عشق بسیارغمگین است 🍃💔

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام

منم قبلا میگفتم یکی باشه ک من مجبور نباشم برم سرکار یکی باشه براش غذا بذارم خونه رو مرتب کنم یکی باشه باهش برم سفر یکی باشه.....   هیییییی ایکاش همه اون کارارو براخودم میکردم ایکاش خودمو دوس داشتم ایکاش خودمو بغل میکردم اما تن به زندگی با مرد چشم چران نمیدادم که چشم از هیچ زن بی حجابی برنمیداره . 

حتماً باید کسی باشد چون دنیا بدون عشق بسیارغمگین است 🍃💔

اگه عشق واقعی و ناب باشه بله واقعا

کاربری از سال جدید یعنی 1403 دست بنده ست شعر و ادبیات روحمو نوازش میده برای اروم کردن خودم دوست دارم اینجا بنویسم..... من چی بودم اگه تو مادرم نبودی تو که بهونه وجودی تویی که روضه کبودی صلی الله علیک یا فاطمه الزهرا
2738

اون یکی منه ازم دوره فعلا

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
اون یکی منه ازم دوره فعلا

عزیزم.....

ان شاءالله زود میاد پیشت 

اگه عشق واقعی و ناب باشه بله واقعا

تشخیص واقعی بودنش چجوریه؟

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام
عزیزم..... ان شاءالله زود میاد پیشت 

۲۰ روز دیگه🥲

کلی گریه نکرده دارم برا شونه هاش

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
منم قبلا میگفتم یکی باشه ک من مجبور نباشم برم سرکار یکی باشه براش غذا بذارم خونه رو مرتب کنم یکی باش ...

این چیزایی که گفتین اصلا خواسته های بدی نبوده 

خلقت این بوده شما با جنس مخالف و نیمه گمشدتون به آرامش میرسید

اما خب امان از شریک بد

2706