2733
2734

اذیت نمیشین من خیلی سختی میکشم برای یه خرید باید کلی راه برم خودمم ضعیفو بی جونم که بگم پیاده روی برام خوب باشه

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘
شوهر من یه موتور داشت اونم به فنا داد 

شوهر من موتورسواری بلد نیست

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما داشتیم پارسال فروختیم نشد دیگه بخریم خیلی سخته

خریدامون همش از اسنپه جابجاییمون با اسنپ پدرمون دراومده دعا کنین جور شه بخریم

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
2728

این روزا برا همه هست

ما ماشین سنگین داشتیم، تصادف کردیم، سواری و هرچی داشتیم بجز خونه رو فروختیم خرجش کردیم. 

چند سال ماشین نداشتیم، خیلی سختم بود. 

ولی شکر خدا گذشت اون روزا. الان کاملا درکت میکنم

دعا میکنم زودتر این روزا بگذره و ی سواری خیلیییی خوب بخرین هرچه زودتر. 

هرچی ک دوس داری😍

ما داشتیم پارسال فروختیم نشد دیگه بخریم خیلی سخته خریدامون همش از اسنپه جابجاییمون با اسنپ پدرمون د ...

ما ۶ساله که ازدواج کردیم همینقدر من سختی کشیدم

این روزا برا همه هست ما ماشین سنگین داشتیم، تصادف کردیم، سواری و هرچی داشتیم بجز خونه رو فروختیم ...

ممنون عزیزم

2740
ما ۶ساله که ازدواج کردیم همینقدر من سختی کشیدم

ایشالا زودتر جور بشه بخرین

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
ایشالا زودتر جور بشه بخرین

ممنون گلم