2737
2739

ما ۴سال باهم بودیم دوسال اولی خیلی باهم خوب بودیم این اواخر میره سرکار (بار میبره) خیلی درگیره دو بار بم خیانت کرد میگف لاشیم همه گوهی میخورم ولی ولت نمیکنم برگشت بم گف منو ببخش قول میدم عوض میشم این اخرین باره منو ببخش(مست بود) 

بخشیدمش دو سه روز خوب بودیم باز سرد شد دو روز ی بار پیام میداد میگ سرم شلوعه نمیتونم ۲۴ساات بت پیام بدم 

سه چهار روز ی بار فقط من پیام میدادم اون جواب میداد💔

خیل دوسش دارم دارم دیونه میشم بعد دوماه بش پیام دادم گفتم دوستات گفتن پشتم حرف میزنی گف بزو حرف همونا باور کن بای 

شما بگید چیکار کنم انقد خودم کوچیک کردم دلم میخاد بمیرم فقط 

صدبار کات کردیم و اشتی کردیم 

۲٠سالشت من ۱۸

وزن فعلی ۴۸ وزن هدف ۵۸ 🤍:) ?? DO NOT TRUST ANYONE OKAY-                       برای منی ک حوصله ی روتم ندارم دو رویی نکن(:🐾

کو

زندگی هنوز هم پره از بوی لیمو و سیب و سیر فقط باید بوییدش.عاشق کتاب مخصوصا کتاب های قانون جذب و... خوشحال میشم بهم معرفی کنید و اگه نتیجه ای داشتین بهم بگین. دوست دارم صبح تا شب وسایل قدیمی رو جمع کنم و کنار خودم تلنبار کنم. هیچی تو این دنیا منو به اندازه غروب بارونی زمستون خوشحال نمیکنه.بنده از کاه کوه میسازم.درصدد عوض کردن اسم هستم پیشنهادی دارین؟میشنوم گلی...اشک من دم مشکمه لطفا با من یکی دعوا نکنید.. اگه حرفی زدم که با علایق شما مغایرت داشت از همین تریبون معذرت میخوام..اگه از سردشت خبری دارین لطفا بهم بگین."اگر ما کردها امیدوار نبودیم خیلی زودتر از بین رفته بودیم." خیلی حرف زدم دیگه میرممم

خیلی خودمو کوچیک کردم دلم میخاد بزنم تو سر خودم بمیرم 

خیلی دوسش دارم

وزن فعلی ۴۸ وزن هدف ۵۸ 🤍:) ?? DO NOT TRUST ANYONE OKAY-                       برای منی ک حوصله ی روتم ندارم دو رویی نکن(:🐾

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سنت کمه عوارض همون سن کمته

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

عشق یعنی یک بار نگاش می‌کنی اما برای آن یک نگاه صدبارمیمیری💔🔥

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام
2740

وایی تروخدا چقد خودتو حقیر میکنی واسه یکی ک براش مهم نیستی ولش کن بره بابا مگه تحفست

زندگی هنوز هم پره از بوی لیمو و سیب و سیر فقط باید بوییدش.عاشق کتاب مخصوصا کتاب های قانون جذب و... خوشحال میشم بهم معرفی کنید و اگه نتیجه ای داشتین بهم بگین. دوست دارم صبح تا شب وسایل قدیمی رو جمع کنم و کنار خودم تلنبار کنم. هیچی تو این دنیا منو به اندازه غروب بارونی زمستون خوشحال نمیکنه.بنده از کاه کوه میسازم.درصدد عوض کردن اسم هستم پیشنهادی دارین؟میشنوم گلی...اشک من دم مشکمه لطفا با من یکی دعوا نکنید.. اگه حرفی زدم که با علایق شما مغایرت داشت از همین تریبون معذرت میخوام..اگه از سردشت خبری دارین لطفا بهم بگین."اگر ما کردها امیدوار نبودیم خیلی زودتر از بین رفته بودیم." خیلی حرف زدم دیگه میرممم
خب بهش پیام نده خودش میاد سمتت اگه نیومد بدون خبراییه

نمیتوم۲۴ساعتههه بش پیام میدم 

2706