2733
2739

دوستم با یه پسری دوساله در ارتباطه البته 90 درصد فقط چت چن بارم بیرون همو دیدن، پیاماشونو خوندم باهم همش شوخی خنده، بعد پسره یه بار به دوستم گفته بود ازدواج کردم البته به شوخی گفته بود دختره هم جدی گرفته بود ناراحت شده بود بهش گفته بود من دوست داشتم این حرفا بعد با پسره سه ماه کات کرده بود حالا پسره دوباره پیام داده بود خدا خیرت بده زن چی شوخی کردم اینا خلاصه دختره علاقشو لو داده بود، فعلا هم به همون روال قبل شوخی و چت اینا دارن ولی حتی انگشت همو لمس نکردن اینم بگم هم پسره هم دختره شرایط مالی اوکی ان، از همه لحاظ به هم میان

نه نیست چرت میگه

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه اون علاقه بینشون شکل بگیره و معیار های همدیگه رو داشته باشن چرا که نه نمیشه نظر کلی داد نمیشناسیمشون که

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
2731