2737
2739

چهار روز پنج روز یه هفته و من واقعا حرص میخورم الان امروز بحث کردیم رفت تا هفته دیگه قهریم من نمیتونم و خیلی حرص میخورم از این قهرا راهکار راه‌حل دارین آ دم بشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فقططط بیخیال 

اومد جلو هم.محلش نده دست پیش بگیر پای خانوادت بکش وسط ادمش کنن بگن مردی پای انتخابت بمون نیستی هم به سلامت این مسخره بازی ها چیه راه انداختی

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
حالا عقدین اینجورین بعد عروسی کار به ماه ها میکشه  بشین جدی صحبت کن بگو نمیتونم تحمل کنم

خب چرا من بگم نمیتونم تحمل کنم اپن نتونه بدون من دیگه این خیلی غرورمو میشکنه

فقط میتونم بگم ب یورت اصلا مهم نباسه برات چون ی آدم قهر قهروعه 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2740

عزیزم اگه هر بار شما رفتید سمتش با اینکه مقصر نبودی 

عادت کرده به این روند ، ولی اگ کلا مدلش اینجوریه ک خدا بهت صبر بده 

من باشم ولش میکنم تا هر وقت خودش بیاد 

یا بهش میگم من ازدواج کردم حالم‌بهتر باشه حوصله بجه بازی و قهر بازی ندارم یا خودتو درست کن یا تمومش کن 

چندسالتونه

ببین عزیزم خیلی تو انتخابت دقت کن از الان مشخصه که بچست،ما الان قهر کردنی دو سه ماه طول میکشه مثل من نشید،الان دیر نشده با چشم باز انتخاب کن

پرستاری یعنی،عشق،صبر،تحمل و بیخوابیهای شبانه
فقططط بیخیال  اومد جلو هم.محلش نده دست پیش بگیر پای خانوادت بکش وسط ادمش کنن بگن مردی پای انتخ ...

کلا بیخیالش بشم؟یعنی دیگه اصلا پیگیرش نشم؟واقعا روم تاثیر میزارع قهرای طولانی حالا اینسری هم وقت کاشت مو گرفته بودم براش به زور راضیش کرده بودم بیعانه از جیب خودم دادم میدونم بهونه می‌کنه و نمیره کاشت بیعانم می‌ره😭

2706