2737
2734
عنوان

شما باشید ۳.۴سال رو تحمل میکنید؟

347 بازدید | 25 پست

۱۷ سالتون باشه یکی از پسرای فامیل از شما خوشش بیاد و به خاطر شما سخت ترین کارا رو انجام داده و مطمئن باشین که دوستتون داره

شرایط خونتون هم مناسب نباشه یعنی شده هر روز یا یک روز درمیان کتک بخوری🥲اونم بی دلیل که بدونید اگر ازدواج کنید با اون پسر خوشبخت میشین و دیگه خبری از این چیزا نیست 

ولی مامانمم راضی هستش گفت تا ۳.۴ سال دیگه حرف ازدواج رو نزنید زوده هنوز میدونم زوده اون یکی دو سال دیگه هم میتونه بیاد جلو 

خواستگار دارم نمیدونم چکار کنم 

شما باشید ازدواج میکنید یا ۳.۴ سال کتک و حرف و ... تحمل میکنید؟🥲

مارا با بی وفایان  صنمی نیست.اگه قیامت قصه باشه من تو رو کجا ببین امشو و یادت دواره  دلم تنگه بی قراره ،امروز دواره جور هرشو،یادت حبس ای اتاقه،در و دیوارِ دلم،کوچه و کوچه ی خیالم،گشتی قصیله خوده،ایییی ظالممم🙂🖤ظاهری آرام دارد باطن طوفانیم،کاربری از ۱۶ ام دست دو نفره مسی و زهرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

تحمل

خودتم درست بخون بخدا درس نجاتت میده فرار میکنی میری دانشگاه از صب تا شب نیستی

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

ازدواج

نهایتا دل به جایی میرسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ .                                                                                           حرفی سخنی؟؟؟😉          https://abzarek.ir/service-p/msg/1785823             باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2706