2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حس کن بال داری بپر از صخره پرواز کن 🤷🏻‍♀️

بابام سکته قلبی کرده تو سی سی یو مادرم داره شیمی درمانی میشه هیچ کسم ندارم که کمکم کنه خودمم ۳۷ سالمه مجرد تو خونه با مدرک فوق لیسانس یکساله به خاطر بیماری مامانم سر کار نمیرم نه تفریحی نه خوشی هیچی  

شاید با زمین زیر صخره یه متر بیشتر فاصله نداشته باشی. فقط به اونطرف صخره فکر نکن راه های دیگه ای هم هست. ❤️

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐
شاید با زمین زیر صخره یه متر بیشتر فاصله نداشته باشی. فقط به اونطرف صخره فکر نکن راه های دیگه ای هم ...

بابام الان تو سی سی یو سکته قلبی کرده مامانم هم داره شیمی درمانی میشه هیچ کس هم ندارم که کمکم کنه 

2738
بابام سکته قلبی کرده تو سی سی یو مادرم داره شیمی درمانی میشه هیچ کسم ندارم که کمکم کنه خودمم ۳۷ سالم ...

الهی قربون دلت بشم 😔❤️ ایشالا خدا مشکل همرو  حل کنه،امیدتو از دست نده عزیزم  خدا بزرگه از خودش بخواه ایشالا حل بشه مشکلات❤️

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
بابام الان تو سی سی یو سکته قلبی کرده مامانم هم داره شیمی درمانی میشه هیچ کس هم ندارم که کمکم کنه&nb ...

امیدوارم که هرچه سریعتر سلامتیشون رو بدست بیارن عزیزم. اگه از حرفم ناراحت شدی ببخشید.❤️به این فکر کن این روز ها هم بالاخره میگذرن و دوباره‌ به زندگی قبلیتون بر میگردید و من مطمئنم که تو قوی ترین دختر دنیایی که میتونی با این شرایط از پس خودت بر بیای و به هیچ کسی هم نیاز نداشته باشی. من شرایط تو رو نداشتم و قطعا نمیتونم درکت کنم ولی میدونم که با غصه خوردن هیچی درست نمیشه. ❤️

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐