2737
2739
عنوان

این انشا خوبه+متن

107 بازدید | 18 پست

برای تاپیک این خانم نوشتم @marisaaaaa    

امروز خسته تر همیشه تکیه زده بودم به دیوار کلاس باد خنکی که از پنجره می‌آمد پوستم را قلقلک میداد به توجه به چیزی که معلم می‌گفت غرق در افکارم بودم در انتظار اینکه زنگ بخورد و به خانه بروم بی تاب شده بودم ساعت دیواری عدد ۱۲ را نشان میداد و فقط ۱۵ دقیقه تا زنگ مانده بود اما این ۱۵ دقیقه هر دقیقه اش اندازه یکسال می‌گذشت معلم که انگار متوجه حواس پرتی من شده بود صدایم کرد و خواست چیزی که همین الان درس داده بود را توضیح دهم با من و من معذرت خواهی کردم و گفتم : ببخشیده راستش حواسم نبود. و نشستم احساس خجالت و شرم تمام وجودم را فرا گرفت غرق در سرزنش خود بودم که ناگهان صدای زنگ توجه ام رو جلب کرد کلاس تمام شد و با خسته نباشید به معلم کلاس را ترک کردم 

●🌞●What's done is done, what's gone is gone, one of the life's lesson is always moving on••🌻🌿••

حسش و دوس داشتم

کاش میشد برگردم ب دورانی ک باید انشا مینوشتم

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عالیییی

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
2731
و ذوق نویسندگی قشنگ ترین ارثی بود ک بردم

من هم خودم عاشق نویسندگی هستم اما زیاد بهش پر و بال نمیدم

●🌞●What's done is done, what's gone is gone, one of the life's lesson is always moving on••🌻🌿••
حسش و دوس داشتم کاش میشد برگردم ب دورانی ک باید انشا مینوشتم

مرسی الان هم میتونی برای دل خودت بنویسی

2740
قشنگه ولی توصیف جزییاتش دیگه خیلی زیاد از حده

واقعا ؟؟؟ من همیشه تو نوشتن سعی میکنم جزئیات رو با دقت شرح بدم 

اول از همه نباید ی تیکشو کتابی بنویسی ی تیکشو عامیانه....بعدشم الان این انشا بد؟نه بدنه خاصی داشت نه ...

بدنه و اینجور چیز ها برای مقاطع بالاتر هست این خانم یه انشا برای ابتدایی میخواست 

2706