2733
2739

تو خونشون ختم گذاشتن زن عموش که جاری صاحب عزا میشه به من میگفت ماعروسای قدیم زیاد ظرف شستیم نوبت شما عروس جدیداس حواسم هست که هیچ کاری نکردید تکون نخوردید از جاتون منم عصبی شدم به نظرتون وظیفه منه که پاشم ظرف بشورم و کمک کنم؟

وظیفه نیست ولی حداقل یه کمکی کنید

به اون خانومه هم ربطی نداشت 😐

کاربری دست دو نفره 👒ایران قشنگه ما دوباره میسازیمت بهت قول میدم یه روزی میرسه افراد چادری به زیبایی خودشون پی ببرن و افرادی هم که حجابو دوست ندارن به زیباییشون پی ببرن ایران زیبای ما بهت قول شرف میدم که یه روزی میرسه مردم بفهمن که به عقاید هم احترام بزارن و اگر خواستن امر به معروف و نهی از منکر کنن به همدیگه احترام بزارن🥺🥰شخصیت های مورد علاقه من:کوروش کبیر؛ امام رضا (ع) 🌱دختران ابر شدند از اسمان گیسو بارید🌝✨✨✨✨✨✨✨برای توی کوچه رقصیدن برای ترسیدن به وقت بوسیدن،برای خواهرم خواهرت خواهرامون برای تغییر مغزها که پوسیدن،برای شرمندگی برای بی پولی برای حسرت یک زندگی معمولی،برای کودک زباله گرد و آرزوهاش برای این اقتصاد دستوری،برای این هوای آلوده برای ولیعصر و درختای فرسوده،برای پیروز و احتمال انقراضش برای سگ های بی گناه ممنوعه،برای گریه های بی وقفه برای تصویر تکرار این لحظه،برای چهره ای که میخنده برای دانش آموزا برای آینده،برای این بهشت اجباری برای نخبه های زندانی،برای کودکان افغانی برای این همه برای غیر تکراری،برای این همه شعارهای تو خالی برای آوار خونه های پوشالی،برای این همه احساس آرامش برای خورشید پس از شبای طولانی،برای قرصای اعصاب و بی خوابی برای مرد میهن آبادی،برای دختری که آرزو داشت پسر بود برای زن زندگی آزادی 🫶🫶🫶🫶تو نیلوفر آبیِ منی ، تو بد ترین شرایط سخت ترین شرایط رشد میکنی و باز هم زیبایی🪷مرسی که تا اینجا خوندی امضامو با چشای زیبات عزیزم حالا میشه به امضام نمره بدی؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وظیفه که نه ولی انسانیت حکم میکنه وقتی جایی مراسمی مهمونی چیزی هست درحدتوان کمک بدین

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.

حالا بشور

چیزی ازت کن نمیشه نترس 

شعورتو نشون میدی ولی 

مجلس عزاس همه باید کمک حال باشن 

عروسی نرفتی که 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
2740

اینقدر بدم میاد از مردم طلبکار میشن

اونی ک اومده مهمونه احترامش واجبه کلفت نیس ک کار جلوش بذاری

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

وضیفه شما ک نیست اما چند روز پیش ختم خاله شوهرم بود ما عروسا مجلسو میچرخوندیم مشکلی نداره آدم کمک کنه چون صاحب عزا که داغدارن ما کوچیکترا کمک کنیم چیزی نمیشه عزیزم

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2706