2733
2739
عنوان

خیانت💔 + اسکرین پیام هاش

| مشاهده متن کامل بحث + 1664 بازدید | 83 پست

خیانتش در چه حد بوده ؟؟؟؟

چند سالشه ؟؟؟

بلاخره یچی میشه دیگه ... تحمل کن دوست خوبم ، میگذره ... برا منم گذشت و میگذره ... دلم خوشه به بودن دو تا دخترام ❤️❤️                       اگه احیاناسوالی درباره ریاضی یافیزیک داشتین خوشحال میشم بتونم کمکی کنم 🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خام نشیا😐

به سمت بیکران و فراتر از آن...🧸💚                                            پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی🦋🤸‍♀️🌱                  حتی معجزات هم کمی زمان میبرند....🌈✨

خیانتش در چه حد بوده ؟

بلاخره یچی میشه دیگه ... تحمل کن دوست خوبم ، میگذره ... برا منم گذشت و میگذره ... دلم خوشه به بودن دو تا دخترام ❤️❤️                       اگه احیاناسوالی درباره ریاضی یافیزیک داشتین خوشحال میشم بتونم کمکی کنم 🌿
2740
خیانتش در چه حد بوده ؟؟؟؟ چند سالشه ؟؟؟

اعتراف کرد با چند نفر بوده

نمیدونم دیگه تا چه حد اون شب حالم بد شد کلا گوشیو خاموش کردم فعلا فقط سکوت کردم و بیستر تو شوکم چون ایشون ادعای عاشقیش میشد و یکبارم خودکشی کرد بخاطر من....

نه من ۱۸ ام ایشونم تقریبا ۲۰

ببین فقط و فقط و فقط بچسب به کنکورت 

همه فکر و ذکرت رو بزار روی هدفت و پیشرفت وموفقیتت

حتی اگه خیانت کار هم نبود و فرشته هم بودبازم اول اولویتت خودت باش و پیشرفتت 

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
نه من ۱۸ ام ایشونم تقریبا ۲۰

اکثر پسرا همین رفتارو دارن اول قلب طرفو میشکونن وبا احساساتش بازی میکنن بعدم میان از این ادا ها در میارن برای مظلوم نمایی... 

سن دوتاتونم کمه بیخیالش شو و به کنکورت فکر کن این رابطه های پوچ وبیهوده فقط وقتتو تلف میکنه

بلاک کردم امروز از همه جا اکانتای تلگرامو اینامم کلا دیلیت کردم...

خوب کردی خام نشیا این هنوز تو دوره ۱۲ سالگیش مونده 

چرا میگن گوشیو تحویل بده ؟ 

فیلمشه بقران خودکشی و اینا 

2706