2737
2734

از همه نظر اوکی باشه اخلاقی قد قیافه خانواده همه چی عالی اهل خیانت و...  نباشه که به جایی رسیدی پس بیوفته

بشدت اهل تلاش و خانواده و عاشقتون باشه همه کار براتون بکنه

مثلا پسری که داره درس میخونه دکتر ووکیل و قاضی بشه 

نه یه شغل عادی.... 

میدونید منظورم اینه که طولانیه نسبتا راحت نیست 

وباید با شرایط مالیش و خیلی چیزا کنار بیایید 

شما باشید این کارو میکنید؟ 

گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.!                                                  این شب صبح میشه بزودی✨                                     روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شکا اشک شوق باشد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر حقوق اون و من روی هم خرج یه زندگی رو میداد قطعا اره میمونم باهاش.

ولی اگر دیدم ن اصلا نمیشه از نظر مالی بریم زیر یه سقف ازش میخوام که یه چند وقت صبر کنه تا شرایط مالیمون بهتر بشه.

ولی اینکه بخاطر اینکه درامدش فعلا کمه

ردش کنم یا کات کنم اصلااا.

2731

ببین این طیف. شغل ها سختی ای دارن که از دور دیده نمیشه 

من همسرم پلیسه خیلی خودش سختی میکشه و جدا از سختی های اون منم خوب سختی‌هایی دارم، مثلا اینکه ماموریت میره، مثلا اینکه کلی قسط داریم چون زندگیمون رو خودمون ساختیم و همسرم باید اضافه کاری هم بره.... گوشیش همش زنگ میخوره و .....

حالا تو هم بسنج ببین توان زندگی کردن با کسی که شغل اینجوری داره رو داری یا نه

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....

درمورد وضعیت مالی هم باز به خودت نگاه کن ببین میتونی یا مثلا اون شخص آیا جربزه و توانایی مدیریت مالی رو داره یا نه 

من همسرم وقتی اومد خونه درحال ساخت داشت و یه پژو

الان خداروشکر ماشینمون خیلی خوبه... مستاجر داریم حتی

پیشرفت هست ولی سختی هم زیاده

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....