2737
2739

پسره گردنبند چرا بگیری خب

همون پول رو بریز توی کارت هدیه بده شاید دلش یه چیز بزرگی میخواد که با پول های تولدش بتونه بخره 

اینکه چقدر خوبه هم واقعا به خانواده ها ربط داره بعضی‌ها الان میان بهت میگن دویست هم زیاده بعضیا میگن دو برابر پول گردنبند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان چقدر خوبه براش؟ داداش نامزدم هست و 14 سالشه

والا گفتم دیگه بستگی به خانواده ها داره باید ببینی زنج هدیه ای که اونا میدن چقدره زن داداش من تازه اومده بود توی خانواده ما و خانواده ما واقعا به مناسبت هایی مثل تولد بزرگسال اهمیت نمیدن واقعا اولین تولد تولد من بود رفته بود کلی هزینه کرده بود و من واقعا اعصابم خرد شده بود از کارش چون وقتی زیاد هزینه میکنن برات هی باید این هدیه رو بزرگتر کنی پس بدی و هی تصاعدی میخواد هی بیشتر بشه این توی فرهنگ خانواده ما نیست خلاصه دیگه الان واسش جا افتاده این موضوع که نیاز نیست برای ابزار محبت حتما خیلی هزینه کنه وضع مالی ما از اونا بهتره ولی واقعا اولویت های خرجی مون خیلی خیلی خیلی متفاوته من آدم هدیه های گنده گنده نیستم  اونم طلا می‌خرید دیگه من سر یه مناسبت های دیگه براش جبران کردم ولی بهش دوستانه اینو فهموندم که ما این مدلی نیستیم و توی فرهنگ خانوادگی مون نیست دیگه الان واسه خانواده خودش میخره ولی واسه ما عادی میخره و ما هم عادی می‌خریم 

باید ببینی در چه سطح هزینه می‌کنن از شوهرت بپرس سالهای قبل چقدر می‌داده امسال یه کم بیشتر بده 

2731