2737
2734
عنوان

جاریم میگه اموزش پرورش قبول شدم

501 بازدید | 15 پست

نمیدونم نتایج امده یا نه ولی انگار قبول شده من خودم امتحان ندادم و کارمندم حالا امشب دیدمش ی ریز داشت برام کلاس میزاشت خواهرشوهرم امتحان داده هیچی نمیگفت نمیدونم قبول نشده یا نتایجش نیومده ولی جاریم از کوچکترین فرصتی استفاده میکرد بحث رو بکشونه ب قبولیش، 

ایا نتایج امده؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جاری منم امتحان داده بود امروزخونمون بود چیزی نگفت 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2740

هنوز نتایج نیومده بلفرض هم که نتایج بیاد غول اصلی مصاحبه اس شصت درصد نمره 😐

چطور با اطمینان میگه قبول شدم 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
اگه قبول شده تبریک بگو ،خوشحال باش  موفقیت دیگران چیزی از ما کم نمیکنه

من ک تبریک گفتم ولی درک نمیکنه چ‌نیازی هست همش بگه دربارش ی بار گفت تبریک هم با روی خوش داذیم سه ساعت اونحا بودیم همش ی ریز داشت تعریف میکرذ!!!!

فعلا که از این لحاظ شما چند پله بالاتری به خاطر کارمند بودنت پس برات مهم نباشه

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

حالا خان اول قبول بشه گزینش و بقیه خان ها رو میخواد چی کار کنه؟!

ولی شما وانمود کن خیلی خوشحال شدی

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
من ک تبریک گفتم ولی درک نمیکنه چ‌نیازی هست همش بگه دربارش ی بار گفت تبریک هم با روی خوش داذیم سه ساع ...

شاید منظوری نداره اما خیلی هیجان و ذوق داره 

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   
من تا وقتی بچه دار نشده بودم. ارشد یه رشته ی دیگه دانشگاه روزانه قبول شدم برای اولین بار. دوستم که ر ...

منم دو ساله ازدواج کردم خیلی دلم میخاد لاقل درس بخونم لیسانس بگیرم اما نمیدونم چه رشته ای آخه لیسانس الکی ب درد نمیخوره دلم میخاد ب دردم بخوره یکاری گیرم بیاد 

شاید پشتش گرمه که میگه دیگه. سهمیه اینا داره یا پارتی. با خیال راحت میگه

خدا داند اولین باره همچین چیزی می‌شنوم 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
2706