2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میشه دعا کنین منم مامان بشم کیست pcoدارم دکتر ال دی داده دوسال عقدم و رابطه کامل داریم میترسم باردار ...

منم pcoهستم پنج ماهه اقدامم این ماه یکم جدی تر ماهای پیش دستو پا شکسته الان نمیدونم کی باید تست بزنم

علائمش خستگی حالت تهوع ضعف سنگینی سی.نه ترشح من ترشح و ۶روز لکه و حالت تهوع و ضعف داشتم 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2740
علائمش خستگی حالت تهوع ضعف سنگینی سی.نه ترشح من ترشح و ۶روز لکه و حالت تهوع و ضعف داشتم 

من اشتهام زیاد شده نفخ زیاد علائم پریود خستگی هم دارم اما حالت تهوع اینا نه دعا کنید این ماه مامان بشم

میگن حتما باید درد سینه داشته باشی من ندارم اصلا 

ن بابا من ک درد سینه نداشتم بعضیا دارن بعضیا ندارن حتی بعضی خانوما اصلااااا علائم ندارن 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2706