2733
2734

دختر خالم میخواد انشا بنویسه منم بلد نیستم 

موضوعش درباره:صدای زنگ آخر 

۱ بند کمتر از ۴ خط نباشه ممنونم

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊

** کمتر از ۴ جمله

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من انشا هامو از اینترنت برمیداشتم 

میگه نمیشه میفهمه شبیه هم میشن

2728

تنها چیزیه که از صبح که وارد مدرسه میشیم همه ی ما منتظرشیم ، لحظه ی شادی همه ماست .

درسته زنگ آخر مدرسه ، وقتی که زده میشه دانش آموزان مثل پرنده های خسته ی توی قفس آزاد میشن با شادی از مدرسه خارج میشن ، توی خونه میرن و غذای خوشمزه ی مامان رو میخورن 

هیچکس نیست که این صدای زنگ آزارش بده ،

(دیگه مغزم کشش ندارم)

زنگ آخربود بہ فڪرمهمانے خونہ مادربزرگ بودم دلم براے خالہ هام ودختراشون تنگ شده بود دوست داشتم زودتر زنگ بخوره بروم خانہ با خودم فڪ مےڪردم ڪدوم لباسمو بپوشم خوراڪے ببرم بابچہ ها آلاچیق باغچہ مادربزرگ بشینیم خوش بگذرونیم ڪہ باصداے معلم بہ خودم آمدم شانس آوردم فوراً زنگ آخر بہ صدا درآمد😊

آقاببخش ڪہ سرم گرم زندگیست...دلم براے شما تنگ نمےشود😔😓اللهم صل علے محمدوآل محمد و عجل فرجهم

من انشام خوبه 

امروز خسته تر همیشه تکیه زده بودم به دیوار کلاس باد خنکی که از پنجره می‌آمد پوستم را قلقلک میداد به توجه به چیزی که معلم می‌گفت غرق در افکارم بودم در انتظار اینکه زنگ بخورد و به خانه بروم بی تاب شده بودم ساعت دیواری عدد ۱۲ را نشان میداد و فقط ۱۵ دقیقه تا زنگ مانده بود اما این ۱۵ دقیقه هر دقیقه اش اندازه یکسال می‌گذشت معلم که انگار متوجه حواس پرتی من شده بود صدایم کرد و خواست چیزی که همین الان درس داده بود را توضیح دهم با من و من معذرت خواهی کردم و گفتم : ببخشیده راستش حواسم نبود. و نشستم احساس خجالت و شرم تمام وجودم را فرا گرفت غرق در سرزنش خود بودم که ناگهان صدای زنگ توجه ام رو جلب کرد کلاس تمام شد و با خسته نباشید به معلم کلاس را ترک کردم 

همین الان برات نوشتم چطوره ؟؟؟

●🌞●What's done is done, what's gone is gone, one of the life's lesson is always moving on••🌻🌿••
2740

زنگ آخر همیشه هیجان انگیز است، فرقی نمیکند دبستان باشی یا دبیرستان، کودک باشی یا نوجوان اما صدای زنگ آخر که به گوش میرسد همهمه و ذوق همه ی بچه ها دیدنی ست. فقط باید دانش اموز باشی که شور و شوق زنگ اخر را درک کنید. چهره ی همه ی بچه ها خسته اما پر ذوق و منتظر

صدای زنگ آخر که به گوشم رسید در کسری از ثانیه دوستانم پراکنده شدن، عده ای عجله داشتن که اولین نفر از مدرسه خارج بشن و عده ای در حال سوال پرسیدن از معلم و یکی مثل من هم با خوشحالی در حال جمع کردن وسایلم بودم چون که پدر و مادرم در خانه منتظرم بودن😍

منم خدایی دارم❤️

ثانیه ها به کند ترین شکل ممکن سپری می شوند ، همه خسته اند و با چشمانی نیمه باز به تخته چشم دوخته اند ، ناگهان صدای زنگ به گوش می رسد ، همه خوشحال و خندان همچون پرنده ای تازه از قفس آزاد شده وسایلشان را جمع می کنند و با هم خداحافظی می کنند ، راهرو جای سوزن انداختن ندارد ، معلمان سعی می کنند به هر زحمت از بین دانش آموزان عبور کنند ، به درب مدرسه نزدیک می شویم و با خوشحالی به سمت اتوبوس حرکت میکنیم ، نسیم دل انگیز بهاری صورتم را نوازش می کند و تا درب اتوبوس بدرقه ام می کند ، یک روز دیگر هم سپری شد ، به همین زودی!

صدای زنگ آخر برای خیلی از ماها نوای خوش آهنگی است بچه های کوچکتر با شنیدنش برای خارج شدن از کلاس سر و دست میشکنند اما بزرگترها اشتیاق کمتری نشان میدهند.گاهی زنگ آخر میتواند استرس زا باشد مثلاً وقتی یک امتحان سخت داشته باشیم و به سوالات کاملا مسلط نباشیم.آن موقع هر لحظه استرس داریم که قبل از پاسخگویی درست به جوابها زنگ بخورد و ما خسته و ناراحت راهی خانه شویم.ولی همه خوب میدانیم این صدا چقدر می‌تواند زیبا و گوش نواز باشد.

ممنون از همگی

ثانیه ها به کند ترین شکل ممکن سپری می شوند ، همه خسته اند و با چشمانی نیمه باز به تخته چشم دوخته اند ...

عزیزم میپرسه خودتون نوشتید؟میگه اگه اره تا اینو بنویسم 

من انشام خوبه  امروز خسته تر همیشه تکیه زده بودم به دیوار کلاس باد خنکی که از پنجره می‌آمد پوس ...

عالی بود ممنون

2706